Nagy Tamás
Friday, March 11, 2022 12:21:30 PM
Tisztelt Felhasználóink!

Portálunkról letölthető  a visual Ixdoki 1.171.1 frissítése.

Változások:

Gyógyszer- és segédeszköztörzs változások:

Az alábbi termékek:

210375912 EFIENT 10 MG FILMTABLETTA 28x tabletta,

210907280 SUPRAX 100 MG/5 ML POR BELSŐLEGES SZUSZPENZIÓHOZ 1x26,5g üvegben műanyag adagolófecskendővel

210894291 THIOTEP 600 MG FILMTABLETTA 30x

210894283 THIOTEP 600 MG FILMTABLETTA 60x

2022. március hónapjában forgalomban vannak.

dr.oremus
Tuesday, March 15, 2022 6:45:21 PM
Tisztelt Infomix!

A frissítés óta a mobilpraxisban komoly problémák vannak a gyógyszertörzzsel, több készítmény egyáltalán nem található pl.ASA csalás, Sumamed caps, Algopyrin stb.

Köszönettel Orémus Marina

dr.oremus
Tuesday, March 15, 2022 6:46:36 PM
Bocsánat, család.
Sári László
Wednesday, March 16, 2022 8:48:27 AM
Originally Posted by: dr.oremus 

Tisztelt Infomix!

A frissítés óta a mobilpraxisban komoly problémák vannak a gyógyszertörzzsel, több készítmény egyáltalán nem található pl.ASA csalás, Sumamed caps, Algopyrin stb.

Köszönettel Orémus Marina

Tisztelt Dr. Orémus Marina!

Minden említett gyógyszerből van támogatott és nem támogatott fajta, ha egyik sem látszik akkor szerintem a gyógyszerkeresésben a Jogcím-nél nem a Norm van beállítva, mert ezeket a gyógyszereket - akár támogatott, akár nem - csak normatív támogatással lehet kapni.

UserPostedImage 

dr.oremus
Wednesday, March 16, 2022 2:39:35 PM
Originally Posted by: Sári László 

Originally Posted by: dr.oremus 

Tisztelt Infomix!

A frissítés óta a mobilpraxisban komoly problémák vannak a gyógyszertörzzsel, több készítmény egyáltalán nem található pl.ASA csalás, Sumamed caps, Algopyrin stb.

Köszönettel Orémus Marina

Tisztelt Dr. Orémus Marina!

Minden említett gyógyszerből van támogatott és nem támogatott fajta, ha egyik sem látszik akkor szerintem a gyógyszerkeresésben a Jogcím-nél nem a Norm van beállítva, mert ezeket a gyógyszereket - akár támogatott, akár nem - csak normatív támogatással lehet kapni.

UserPostedImage 

Köszönöm, ezt eddig nem is figyeltem, megoldódott a probléma.