Nagy Attila
Monday, August 15, 2022 10:12:27 AM
Tisztelt Felhasználóink!

Portálunkról letölthető  a visual Ixdoki 1.176.2 frissítése.

Változások:

Praxisközösség kérdőívek - 40-65 év közötti paciensek szív-és érrendszeri rizikó szűrése 

Hozott lelet - Szakorvosi javaslat

Napi tevékenység/Forgalmi adatok/Targoncavezetői engedélyek lista

A változások részletes leírása a verzióváltó levélben érhető el (visual Ixdoki programon belül Help/Verzióváltó levelek menüpont).

 

Bogi
  • Bogi
  • Veterán (Szint 18)
Thursday, August 18, 2022 6:16:39 PM
Érdeklődöm, hogy a szakorvosi javaslatban a változtatás jogszabály miatt volt vagy felhasználói kérésre és ha nem kötelező kikapcsolható-e? Tudom, irigyelhető, hogy ez a problémám (igazából pont az i-n) , de az új javaslat első napja tuti nem egyezik soha a régi lejáratát követő nappal. Annak is örülünk ha a beteg fejben tartja, hogy lejár a javaslat - pláne most, hogy sokáig mi hosszabbítottuk a pandémia miatt, eléggé elkényelmesedtek. Szóval csak plusz odafigyelést igényel a pontosan hova kattintsak, hogy elkezdhessem írni a kezdő dátumot. 😒

És ha már billentyűzetet ragadtam, ismétlem magam: korábban már kértem, hogy az ápolási tevékenység beírásánál is lehessen létrehozni sablonokat, úgy, mint a háziorvosi ellátásban. 😩

És még egy, amit már más is kért rajtam kivül: új beteg bevitelénél ne a születési dátumra figyeljen a gép, hanem a TAJ-ra, feleslegesen jönnek így a figyelmeztetések. 😒

A többi rendben 😉 

Köszönjük 😊😍