T_Zoli
  • T_Zoli
  • Veterán (Szint 16) Topic Starter
Friday, October 28, 2016 9:46:45 AM
Tisztelt Felhasználóink!

Portálunkról letölthető  szakorvosi rendszerünk a visual Ixamb, visual Ixprim 1.140.0 verzióváltása.

2016. november 1-jétől érvényes gyógyszer- és segédeszköztörzs változások.

Az OEP honlapján utoljára közzétett beküldő törzs.

Összetett paciens keresés

(Regisztráció / Paciens keresés összetett)

Új menüpont.

Ebben a menüpontban egyénileg összeállított egy vagy több feltétel megadásával lehet egy adott pacienst megkeresni.

(Szakrendelő kérésére)

Betegtájékoztató rendezetlen jogviszony esetén (Taj ellenőrzés)

(Napi tevékenység / Rendelés)

Amennyiben a tajellenőrzésre az OEP a „Rendezetlen taj” piros választ adja, akkor az átvételi bizonylat kinyomtatásakor a nyomtatványra rákerül a napi dátum és a paciens aláírás, név tajszám is.

(Szakrendelő kérésére)

Előjegyzési jogok korlátozása (Rendszergazdai funkció)

(Rendszer / Előjegyzések tiltása)

Új menüpont.

A rendszergazdának joga van meghatározni , hogy ki az aki előjegyzéseket kezelheti vagy azt, hogy ki az aki a maximálisan megengedhető egy időpontra történő foglalást túllépheti.

(Szakrendelő kérésére)

Zsolticicaja
Wednesday, November 2, 2016 8:01:20 AM
A verzióváltás óta nem működik a lekérdezés. Másnál is? [azta]
K Bálint
Wednesday, November 2, 2016 8:03:48 AM
Originally Posted by: Zsolticicaja 

A verzióváltás óta nem működik a lekérdezés. Másnál is? [azta]

A verzióváltás rendesen lefutott nem lett megszakítva? A korábbi ellátások megvannak?

Zsolticicaja
Wednesday, November 2, 2016 8:24:45 AM
Azt nem tudom, h rendesen lefutott-e,mert ma helyettesítünk, Én még nem váltottam verziót viszont a kolléganőm igen, és náluk nem működik.Meg fogom tőle kérdezni. A lekérdezés bejön, a felírt receptek, időszakos státuszok stb is, viszont a háziorvosi ellátás nem 😞
K Bálint
Wednesday, November 2, 2016 8:30:00 AM
Originally Posted by: Zsolticicaja 

Azt nem tudom, h rendesen lefutott-e,mert ma helyettesítünk, Én még nem váltottam verziót viszont a kolléganőm igen, és náluk nem működik.Meg fogom tőle kérdezni. A lekérdezés bejön, a felírt receptek, időszakos státuszok stb is, viszont a háziorvosi ellátás nem :(

Valószínűleg nem futott akkor le rendesen a verzió megszakadt, legyen szíves hívja a központi számunkat (06-1/214-50-63) hogy segíteni tudjunk.

Zsolticicaja
Wednesday, November 2, 2016 8:48:13 AM
Rendben, 11 után telefonálok!
Sári László
Friday, November 4, 2016 9:13:20 AM
Tisztelt Felhasználóink!

Portálunkról letölthető  szakorvosi rendszerünk a visual Ixamb, visual Ixprim 1.140.1 frissítése.

Változások:

2016. november 1-től érvényes módosított gyógyszer- és segédeszköztörzs változások.