hosi
  • hosi
  • Veterán (Szint 20 - Max) Topic Starter
Tuesday, October 14, 2008 5:50:19 PM
Ide várjuk kérdéseiket, javaslataikat a program működésével kapcsolatban. Ha egy hozzászólást témaként kezelünk, vagy van saját támaja a hozzászólásnak, átmozgatjuk azokat a megfelelő helyre
Hostyánszki László
Kharon
Friday, April 10, 2009 4:21:05 PM
Minden kedves Felhasználónknak Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

UserPostedImage

infomIx csapata

T_Zoli
Tuesday, May 5, 2009 10:45:43 AM
Tisztelt Felhasználóink!

Valószínűleg a 3 bejövő telefonvonalunk közül az egyik hibás lehet, mert a bejövő hívást nem tudjuk fogadni.

Folyamatban van a hiba okának felderítése.

Addig is türelmüket kérjük!

infomIx Kft.

misidoki
Thursday, April 8, 2010 7:52:23 PM
IxÜzemet nem találok. kaptam egy IxÜzem verzióváltót 3.91 -es discen, nem tudom,hogyan váltsam vele a 3.89-es verziómat.
rpetra
  • rpetra
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Friday, April 9, 2010 12:03:52 PM
misidoki wrote:

IxÜzemet nem találok. kaptam egy IxÜzem verzióváltót 3.91 -es discen, nem tudom,hogyan váltsam vele a 3.89-es verziómat.

A mai napon postázásra kerül a 3.90-es verzióváltó.

Addig szíves türelmét kérjük.

Varga Sándor
Tuesday, July 27, 2010 10:25:46 AM
OEP honlap információ:

"Tájékoztatjuk felhasználóinkat,

hogy a Védőnői Dokumentációs és Adatszolgáltató Program felhasználói támogatását 2010. június 30-ig biztosítjuk. Ennek keretében (a meghatározott időpontig) a már ismert módokon állunk a védőnők rendelkezésére a program üzemeltetésével kapcsolatos segítségnyújtás érdekében.

Köszönjük megértésüket."


Varga Sándor
Schmal Kinga
Wednesday, November 15, 2017 10:56:30 AM
Tisztelt Fejlesztők !

Köszönöm, hogy végre megjelentek az újfajta védőnői státuszok !

Viszont, sajnos a visusvizsgálatnál szürkén marad a kitölthetőség, csak akkor lehet beírni, ha a nem vizsgálahatót választom ki. A hallásvizsgálatnál még rosszabb a helyzet, mert ha a legördülőből választok, folyton visszaléptet és nem menti el az előzőleg bevitt adatokat. Remélem érthető voltam,és orvosolható a hiba mihamarabb .Köszönettel :

Tel :20/8862359

Gabi
  • Gabi
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Wednesday, November 15, 2017 12:24:21 PM
Originally Posted by: Schmal Kinga 

Tisztelt Fejlesztők !

Köszönöm, hogy végre megjelentek az újfajta védőnői státuszok !

Viszont, sajnos a visusvizsgálatnál szürkén marad a kitölthetőség, csak akkor lehet beírni, ha a nem vizsgálahatót választom ki. A hallásvizsgálatnál még rosszabb a helyzet, mert ha a legördülőből választok, folyton visszaléptet és nem menti el az előzőleg bevitt adatokat. Remélem érthető voltam,és orvosolható a hiba mihamarabb .Köszönettel :

Tel :20/8862359

Kedves Schmal Kinga,

Köszönjük jelzését, sajnos tudjuk hogy így került ki. Jó hír, hogy a fejlesztőink már javították, s a tesztelő kollégákra vár. Ha a tesztelésen sikeresen túljut, akkor a napokban soron kívül publikáljuk. Ha valamiért fennakadna a rostán, akkor a hó végi verziónk fogja tartalmazni. Elnézést kérek az okozott kellemetlenségért, igyekszünk minél hamarabb megoldást találni.

Schmal Kinga
Wednesday, February 19, 2020 12:29:27 PM
Kedves Infomix !

Már jó ideje bekerült a kötelező védőoltások közé a Varicella oltás ,de még sajnos a rendszerből nincs lehetőség oltásra behívó levelet nyomtatni ehhez az oltáshoz . Kérném Önöket mielőbb orvosolni ezt a hiányt. Köszönettel :Schmal Kinga

palenkascs
Thursday, February 20, 2020 8:29:20 AM
Originally Posted by: Schmal Kinga 

Kedves Infomix !

Már jó ideje bekerült a kötelező védőoltások közé a Varicella oltás ,de még sajnos a rendszerből nincs lehetőség oltásra behívó levelet nyomtatni ehhez az oltáshoz . Kérném Önöket mielőbb orvosolni ezt a hiányt. Köszönettel :Schmal Kinga

Tisztelt Schmal Kinga!

Az Esedékes oltások-oltási terv menüben az oltások között szerepelnie kell a Varicella/1 (Folyamatos) és Varicella/2 (Folyamatos) oltásoknak, választási lehetőségeknek, mely alapján ha lekérdezzük, hogy kinek esedékes, küldhető email az adott pácienseknek.

Érdeklődni szeretnék, hogy Ön hol tapasztalta a hiányt, melyik menüpontban?

Válaszát és segítségét előre is köszönöm!

Similar Topics
Users browsing this topic