hosi
  • hosi
  • Veterán (Szint 20 - Max) Topic Starter
Thursday, November 24, 2011 10:52:06 AM
Felhasználói visszajelzések alapján elkészült az eMedWorks kommunikációs modulunk újabb verziója, melyet a visual Ixdoki 1.45.1-es frissítésétől használhatnak. Ennek kapcsán kérdeztük azon felhasználóink véleményét, akik már ismerik, használják ezt a modult. Ezeket a visszajelzéseket osztjuk most meg mindenkivel, úgy ahogyan azt mi megkaptuk.

Egyúttal arra kérünk mindenkit, aki már szintén használja ezt a kommunikációt ossza meg velünk és kollégáival a tapasztalatait itt ezen a fórumon. Szintén ide várjuk az észrevételeket, javaslatokat a további fejlesztésekkel kapcsolatban.

- Dr. Veress Atila: Az eMedworks modul a betegeikkel igazán foglalkozni akarók "must have" modulja. Napra (percre) készen láthatjuk a betegeinkkel történő friss szakrendelői, kórházi eseményeket, a programból tudjuk menedzselni az útjukat (online időpont lekérés, beutalás, laborkérés stb.).

- Dr. Nagy Imre: Nagyon hasznos és rengeteg időt tudunk vele spórolni. Fontos számunkra, jó a rendszer. A javítások remélem minél hamarabb készen lesznek az Emedworks felől, jó lenne, ha minden szakrendelőről megkapnák a leleteket. Ne sajnálják rá a kollegák a pénzt, többet ér, mint amennyit fizettem érte, ezt már mondtam a kollegáimnak is.

- Dr. Babos Gabriella (dr. Haja Ferenc): Hatalmas könnyebbség, hogy nem kézzel kell beírogatni a leleteket a programba. Kicsit lassú, de ez lehet, hogy azért van, mert mobilnetem van és a kórház szervere is lassú, de egyébként teljesen jó. Igazából sok tapasztalatom még nincs vele, mert csak egy hetet használtam.

- Dr. Kóder Péter: Nagyon örülök neki, nagyon meg vagyok elégedve vele, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla. Nagyon megkönnyíti a munkánkat, vége a papírpocséklásnak, az idő vesztegetésének a leletek beírásával. Eddig is nagyon szerettem az infomIx-et de most már még jobban 🙂. Mérhetetlen nagyrabecsülésem és köszönetem küldöm az infomIxnek, hogy lehetővé tette e kommunikáció használatát.

- Dr. Komoróczy Péter: Az eMedWorks kommunikációs rendszert használom évek óta. Kezdetben csak a weblapon keresztül tudtam letölteni az adatokat és csak a beutalómmal küldött betegdokumentációt. Azóta sok minden változott. Betegeim listája felkerült a eMedWorks lapjára. Így a saját betegeimmel történteket minden nap meg tudom nézni. Jelenleg a visual Ixdoki háziorvosi programból közvetlenül le tudom tölteni betegeim zárójelentéseit, szakorvosi, labor leleteit. Mindez néhány percet vesz igénybe. Az orvosi programban a még nem megnézett leletek együtt megtekinthetők. Összességben nagyon szeretem, munkámat könnyíti.

- Dr. Scheibli Zsuzsanna: Használata jelentősen megkönnyíti a munkánkat, rengeteg időt takarítunk meg. Eddig a zárójelentések, ambuláns leletek scannelése igen sok időt elvett a betegekre fordított időből. Ezeket a dokumentumokat akkor tudtam csak elolvasni mikor a beteg hozta és csak azt, amit a beteg hozott. Most amikor időnk van letöltjük, amikor időm van átolvasom, mikor a beteg jön már csak meg kell beszélni a teendőket. A kezdeti nehézségek után mára már minden gördülékenyebben megy.


Hostyánszki László
Varga Sándor
Friday, November 25, 2011 3:49:33 PM
Tegnap (2011.11.24) Pápán a kórházban megtartott háziorvosi megbeszélésen mutathattuk be a rendszert működés közben.

Az ottani kórházhoz tartozó háziorvosoknál várhatóan a jövő héttől kezdi el veszprémi kollégánk beállítani az eMedWorks kommunikációt. A sikeres telepítésekről természetesen itt is tájékoztatjuk az érdeklődőket, és várjuk majd azoknak a felhasználóknak az észrevételét is, akik csatlakoztak a rendszerhez.


Varga Sándor
Schukkert
Friday, November 25, 2011 5:48:25 PM
Csak a MedWorkS teljes körű kórház-irányítási rendszert használó kórházak esetében lehet alkalmazni az e kommunikációt?

Mik az anyagi vonzatai?

Varga Sándor
Friday, November 25, 2011 6:06:02 PM
Schukkert wrote:

Csak a MedWorkS teljes körű kórház-irányítási rendszert használó kórházak esetében lehet alkalmazni az e kommunikációt?

Mik az anyagi vonzatai?

Egyenlőre csak a Globnet által működtetett rendszerek esetén lehet. Az érintett kórházak és intézetek listája itt tekinthető meg . Természetesen az a célunk, hogy a lehető legtöbb rendszerrel működjön a kommunikációnk.

Az anyagi vonzata megegyezik a normál kommunikációval, sőt!

Annak, akinek már van kommunikációs modulja ingyenes, felár nélkül használható. Ez egyébként igaz minden kommunikációra, tehát egy modullal elérhető minden kommunikációs szolgáltatás a visual Ix rendszerből.


Varga Sándor
dr.mile.gyula@gmail.com
Friday, December 23, 2011 12:23:04 PM
Jósa András Kórház

Tisztelt Háziorvos Kolléga!

Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy az elmúlt napokban kórházi rendszerünkben olyan problémák voltak tapasztalhatóak, amelyek összefüggést mutatnak az e-MedWorkS rendszerrel, illetve annak háziorvosi rendszerekkel való kapcsolatával.

Mivel a betegellátást is befolyásolta a felmerült probléma, a fejlesztőkkel egyeztetve úgy döntöttünk, hogy az ünnep idejére (mind humánerőforrás-gazdálkodási, mind betegellátási szempontokat is figyelembe véve) az e-MedWorkS szolgáltatást átmenetileg szüneteltetjük.

2011. december 22-től 2012. január 5-i időtartamban szünetelni fog az e-MedWorkS elérhetősége, így az eredményeket sem tudják elérni, illetve vizsgálatokat sem tudnak kérni elektronikus formában Intézményünktől.

2012. első hetére remélhetőleg a problémát sikeresen elhárítják a rendszer fejlesztői, és ismét a régi tartalommal tudják használni klinikai rendszerünk háziorvosi modulját.

A változásokról hasonló formában értesítést fogunk küldeni.

Az okozott kellemetlenségekért ezúton kérünk elnézést és az egész éves együttműködést megköszönve Békés Boldog Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk.

Nyíregyháza, 2011. december 23.

Varga Sándor
Friday, December 23, 2011 12:29:19 PM
Az értesítés a Globenettől hozzánk is eljutott ezekben a percekben.

"Tisztelt Érintettek!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a nyíregyházi Jósa András kórházban technikai problémák miatt az eMedWorkS rendszer leállításra került. Várhatóan a jövő év elején lesz a rendszer újra üzembe helyezve. Addig is megértésüket és türelmüket kérjük."

Reméljük a kórházi és Globenet-es kollegáknak sikerül mihamarabb elhárítani a technikai problémát.


Varga Sándor
Kharon
Thursday, January 5, 2012 5:23:16 PM
A GlobeNet Zrt. a következőt wrote:

A nyíregyházi kórház informatikusaival egyeztetve ma 15:00-kor újra elindítottuk az eMedWorkS szervert. Jelenleg tesztelés alatt áll, amennyiben visszatér a múlt év végi technikai probléma, újra leállításra kerül. A probléma végleges megoldása folyamatban van.

Üdvözlettel,

GlobeNet Zrt.

Varga Sándor
Friday, January 6, 2012 4:03:10 PM
Újabb GlobeNet tájékoztató a nyíregyházi kommunikációval kapcsolatban:

"Tegnap délután elindítottuk újra az eMW rendszert Nyíregyházán. A tapasztalatok szerint a rendszer problémamentesen működik, ezért hétfő reggeltől ismét elérhetővé válik a háziorvosok számára a szerverek folyamatos ellenőrzése mellett."


Varga Sándor
jsozer
Thursday, February 2, 2012 10:19:28 AM
A nyíregyházi Medworksról nem lehet a szakorvosi javaslatokat lezsdni, folyamatosan hibaüzeneteket küld. Lehetne -e ez ügybne lépni valamit?
dr.mile.gyula@gmail.com
Thursday, February 2, 2012 4:29:46 PM
jsozer wrote:

A nyíregyházi Medworksról nem lehet a szakorvosi javaslatokat lezsdni, folyamatosan hibaüzeneteket küld. Lehetne -e ez ügybne lépni valamit?

Tilki László tilki@josa.hu címzett: saját magam

részletek megjelenítése febr. 1. (1 napja)

Tisztelt Doktor Úr!

Ezúton szeretném értesíteni, hogy e-MedWorkS hozzáférése elkészült és használható.

A rendszert a korábban levelemben megküldött elérhetőségen és jelszóval lehet használni.

Probléma esetén kérem jelezzen vissza részemre ezen e-mail címen.

Tisztelettel:

Tilki László

Alkalmazási munkacsoport-vezető

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei

Egészségügyi Szervezési és Szolgáltató

Holding Nonprofit ZRt

Informatikai Főosztály

4400, Nyíregyháza,

Szent I. u. 68.

+36-42-599-700 1381 m.

+36-20-773-43-58

piedl
Friday, February 3, 2012 3:48:05 PM
T.Infomix

Ma telefonon érdeklödtem amedworks rendszer után.Ha lehet,esetleg az ügyintézés modját legyen kedvesek megadni,hogy keressem meg pl.a korházakat,melyekkel kapcsolatba szeretnék lépni-és ök erre adnak belépési lehetöséget?Erre elég egy telefon?Irásban kell kérni?Ha van labor modulom akkor tényleg nem kerül semmibe?de mégiscsak mert önök táveléréssel beállitanak valamit,melynek költsége kb 15.000?Korházak részéröl költség?Szóval azért van pár tisztázandó kérdés,mielött beleugrunk.Minden egyes érintett korházzal kell tárgyalni?

Akinek ebben van tapasztalata kérem jelezze felém .

Varga Sándor
Friday, February 3, 2012 4:04:27 PM
piedl wrote:

T.Infomix

Ma telefonon érdeklödtem amedworks rendszer után.Ha lehet,esetleg az ügyintézés modját legyen kedvesek megadni,hogy keressem meg pl.a korházakat,melyekkel kapcsolatba szeretnék lépni-és ök erre adnak belépési lehetöséget?Erre elég egy telefon?Irásban kell kérni?Ha van labor modulom akkor tényleg nem kerül semmibe?de mégiscsak mert önök táveléréssel beállitanak valamit,melynek költsége kb 15.000?Korházak részéröl költség?Szóval azért van pár tisztázandó kérdés,mielött beleugrunk.Minden egyes érintett korházzal kell tárgyalni?

Akinek ebben van tapasztalata kérem jelezze felém .

Ez a kommunikáció azokkal az intézetekkel lehetséges, ahol a Globenet EMedWorks rendszere működik. Más rendszerektől is tudunk adatot átvenni, de ott csak egy irányú a működés. Csak letölteni tud adatot, beküldeni nem.

Tehát az első és legfontosabb lépés megtudni, hogy az az intézet, amivel Ön kommunikálni szeretne milyen rendszert használ. Ha eljuttatja hozzánk, hogy melyek ezek az intézetek, segítünk megtudni ezt az információt.

Mivel Ön már rendelkezik kommunikációs modullal, így az infomix részéről azt nem kell újra előfizetnie. A visualban lehetőség van annyi kommunikációs partner beállítására, amivel Ön kommunikálni képes, tehát amennyitől adatot tud fogadni, illetve tud küldeni. Ezt a beállítást végezzük el táveléréssel.

Az egyes intézetek, kórházak esetén, hogy kérnek-e valamilyen ellenszolgáltatást (magyarul kell-e fizetni) az adatokért, azt sajnos nem tudjuk, ezt Önnek kell megkérdezni.

Remélem sikerült megfelelő felvilágosítást adnom. Ha maradt még olyan dolog, amiben információra van szüksége kérem jelezze.


Varga Sándor
dr.Kovács József
Sunday, February 5, 2012 9:20:57 PM
Egy számomra új kommunikációs lehetőségről szeretnék írni. Február 2-án állították be a programomban táveléréssel. A lényege, hogy belépési lehetőséget kaptam a területi ellátást biztosító szakrendelő intézet hálózatába és ezáltal az oda általam beutalt, vagy csak beutaló nélkül megjelent betegeim leleteihez, laboreredményeihez. Mindezt internetes kapcsolaton keresztül, nagyon gyorsan és egyszerűen. Nem az ADATA rendszert használja. A leleteket és laboreredményeket nem csak megnézni tudom, hanem letölteni is és beemelni az adott beteg eredményei, leletei közé. A laboreredmények közvetlenül, egyenként a megfelelő helyre kerülnek, teljesen automatikusan. Ezzel párhuzamosan a laborlelet pdf (szép, nyomtatható) formában is eltárolható. Laborbeutalót és szakrendelési beutalót küldhetek az interneten keresztül, amit az adott szakrendelő illetve labor rögtön lát. Ezzel egyidőben időpontot foglalhatok a betegnek, az általam kiválasztott orvoshoz. Ennek feltétele, hogy az adott szakrendelés használja az előjegyzési naptárt és ez egyelőre sajnos nem így van, de mindenképpen azon leszek, hogy rábírjam a szakorvosokat ennek használatára (ugye mindenki átlátja ennek rendkívüli, gyakorlati hasznát).

Élesben csak egy napot használtam, de már ez alatt az egy nap alatt sokat segített. Leleteket töltöttem le (nem kellett scannelni és a helyükre kerültek), meg tudtam nézni tavaly májusi gyógyszerfelírást (a beteg nem emlékezett rá mit, kapott és nem hozta el a leletét).

Kérem az infomix munkatársait, hogy egy kicsit írjanak a fórumon a technikai részletekről, lehetőségekről (ki használhatja, a szakrendelő intézetben milyen feltételei vannak, stb.).

Későbbiekben próbálom leírni tapasztalataimat, jót és rosszat egyaránt. Nekem egyelőre nagyon tetszett és nagyon hasznosnak találom.


dr.Kovács József
Varga Sándor
Monday, February 6, 2012 11:01:35 AM
Ami a doktorúrnál telepítésre került, az a visual Ixdoki, és az infomix által fejlesztett visual Ixamb szakrendelői és Ixnet labor rendszerek közötti kommunikáció.

A fejlesztés során az alapvető cél ugyan az volt, mint az eMedWorks rendszereknél, egy teljes értékű kommunikáció elkészítése, ami nem csak a paciensek dokumentációjának letöltését teszi lehetővé, hanem a beutalást is. Mindezt úgy, hogy az eddig használt dokumentációba illeszkedjen. Valamennyi háziorvosi kommunikációt egy közös csatornába tereltük. A két fejlesztés már ezeket az egységesített „csatornákat” használja, ezért ugyan azok a funkciók, háziorvosi oldalról is azonos módon érhetőek el.

Beutalásnál és laborkérésnél a visual Ixdokiban használt képernyőn, amennyiben a beutalás helye egy ilyen kommunikáción keresztül elérhető szakrendelés, lehetőség van magát a beutalót elektronikus formátumban is elküldeni interneten keresztül, és amennyiben a választott intézet ezt lehetővé teszi, konkrét időpontot is lehet foglalni a paciens részére.

A leletek letöltésénél a már megszokott módon a labor vizsgálatok és szakrendelések párosításának köszönhetően minden eredmény a megfelelő helyre kerül a programban. Az érkeztetés egyébként kommunikáció típusától függetlenül ugyan úgy történik minden intézetből. Csak ki kell választani a beállított listából, hogy honnan kér le az orvos leletet (X szakrendelő, Y szakrendelő, Z kórház stb.). Ilyenkor a háttérben az adott intézet által használt rendszernek megfelelő kommunikációs program végzi a letöltést, tehát nincs szükség arra, hogy intézetenként különböző érkeztetést tanuljon meg a háziorvos, illetve az asszisztens. Ami ilyenkor segíti még az orvos munkáját, az az, hogy az így érkezett leleteknél minden esetben látszik, hogy kommunikáción keresztül érkeztek, illetve azon leleteket, melyeket a rendszer érkeztetett, de a háziorvos még nem látott külön jelöli.

Az egész kommunikáció hátterében egy internet alapú program dolgozik, amely biztosítja a megfelelő jogosultságot az adatok eléréséhez.

Ehhez hasonló az IxPhone rendszerünk, csak ott maga a háziorvos szolgáltat adatot, saját magának [mosoly] .

Egy „internet képes” okos-telefonról, vagy táblagépről érheti el bármikor, bárhonnan saját praxisa adatait. Kérdezhet le kórelőzményt (akár elektronikusan letöltött leleteket is), és rögzíthet ellátást. Láthatja az előjegyzési naptárát, s oda on-line előjegyezhet.

Ez a két modul egyébként újabb kettővel kiegészítve egy akciós csomagban is elérhető, akár eszköztámogatás keretében is. Ebben az esetben a pacienseknek is lehetőségük van a háziorvoshoz időpontot foglalni interneten keresztül, és ezt akár – maguk a betegek – okostelefonjaikról is kezdeményezhetik. És a programmal kinyomtatásra kerülő dokumentumokat rengeteg, a windowsban általánosan ismert formátumba lehet exportálni. Lehetőség van a leleteket a pacienseknek emailben továbbítani, vagy lejáró jogosítványról, esedékes oltásról értesítő emailt küldeni.

Szóval tényleg rettentő sok mindent tud, és a négy modul  együtt teljes kerek egészet alkot.


Varga Sándor
dr.mile.gyula@gmail.com
Friday, February 10, 2012 11:26:30 AM
Hogyan tudom letöltéskor megszabni a lelet betöltési helyét ?

Az a gondom, hogy a Kórházi leleteket is és a szakrendelői leleteket is a Hozott leletek menüpontba tölti be.

rpetra
  • rpetra
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Friday, February 10, 2012 12:25:04 PM
dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

Hogyan tudom letöltéskor megszabni a lelet betöltési helyét ?

Az a gondom, hogy a Kórházi leleteket is és a szakrendelői leleteket is a Hozott leletek menüpontba tölti be.

Fejlesztő kollégáimmal egyeztetve arra jutottunk, hogy szeretnénk egy távoli elérési időpontot kérni Öntől amikor meg tudnánk nézni az érkeztetés ezen részét.

A kérdésem az lenne mikor lenne ez alkalmas az Ön számára?

A távoli elérés kb. 1 órát venne igénybe.

dr.mile.gyula@gmail.com
Friday, February 10, 2012 1:39:40 PM
rpetra wrote:

dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

Hogyan tudom letöltéskor megszabni a lelet betöltési helyét ?

Az a gondom, hogy a Kórházi leleteket is és a szakrendelői leleteket is a Hozott leletek menüpontba tölti be.

Fejlesztő kollégáimmal egyeztetve arra jutottunk, hogy szeretnénk egy távoli elérési időpontot kérni Öntől amikor meg tudnánk nézni az érkeztetés ezen részét.

A kérdésem az lenne mikor lenne ez alkalmas az Ön számára?

A távoli elérés kb. 1 órát venne igénybe.

Ma 15:00 megfelelő lenne ?

06309686949

Varga Sándor
Friday, February 10, 2012 2:01:28 PM
dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

rpetra wrote:

dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

Hogyan tudom letöltéskor megszabni a lelet betöltési helyét ?

Az a gondom, hogy a Kórházi leleteket is és a szakrendelői leleteket is a Hozott leletek menüpontba tölti be.

Fejlesztő kollégáimmal egyeztetve arra jutottunk, hogy szeretnénk egy távoli elérési időpontot kérni Öntől amikor meg tudnánk nézni az érkeztetés ezen részét.

A kérdésem az lenne mikor lenne ez alkalmas az Ön számára?

A távoli elérés kb. 1 órát venne igénybe.

Ma 15:00 megfelelő lenne ?

06309686949

Köszönjük, az időpont jó. Kollégánk keresni fogja a megbeszélt időben


Varga Sándor
dr.mile.gyula@gmail.com
Monday, February 13, 2012 8:31:25 AM
vargas wrote:

dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

rpetra wrote:

dr.mile.gyula@gmail.com wrote:

Hogyan tudom letöltéskor megszabni a lelet betöltési helyét ?

Az a gondom, hogy a Kórházi leleteket is és a szakrendelői leleteket is a Hozott leletek menüpontba tölti be.

Fejlesztő kollégáimmal egyeztetve arra jutottunk, hogy szeretnénk egy távoli elérési időpontot kérni Öntől amikor meg tudnánk nézni az érkeztetés ezen részét.

A kérdésem az lenne mikor lenne ez alkalmas az Ön számára?

A távoli elérés kb. 1 órát venne igénybe.

Ma 15:00 megfelelő lenne ?

06309686949

Köszönjük, az időpont jó. Kollégánk keresni fogja a megbeszélt időben

Már működik. megtörtént a javítás.

jsozer
Monday, February 13, 2012 4:32:06 PM
Nem tudom más hogy van vele, de dél óta a Nyíregyházi Medworks belső hiba miatt nem müködik, sem nálam, sem a szomszéd településen .Elötte tettem fel az 1.47.1 frissítést
csgyula
Monday, February 13, 2012 4:46:31 PM
Az 1.47.1-es frissítés nem érintette a kommunikációt. Természetesen ha bármit megtudunk a hiba okáról értesíteni fogjuk.
dr.mile.gyula@gmail.com
Monday, February 13, 2012 7:15:24 PM
jsozer wrote:

Nem tudom más hogy van vele, de dél óta a Nyíregyházi Medworks belső hiba miatt nem müködik, sem nálam, sem a szomszéd településen .Elötte tettem fel az 1.47.1 frissítést

Hasonló hiba jelzés nálam is, de természetesen verzió váltás nélkül. Tehát a hiba a kórházi rendszerben keresendő.

jsozer
Wednesday, February 22, 2012 3:15:49 PM
Az emedworksos lekérdezésben eddig mindig automatikusan az előző lekérdezés időpontja óta eltelt időszakot kérdezte le, jelenlg pedig mindig fixen pl ma a február 16 óta eltelt időszakot kérdezi le.
palenkascs
Wednesday, February 22, 2012 4:39:04 PM
jsozer wrote:

Az emedworksos lekérdezésben eddig mindig automatikusan az előző lekérdezés időpontja óta eltelt időszakot kérdezte le, jelenlg pedig mindig fixen pl ma a február 16 óta eltelt időszakot kérdezi le.

Köszönjük az észrevételét!

A menüpontba több fejlesztés is belekerült, amivel a kollégák igyekeznek könnyebbé tenni az Önök munkáját, így a következő verzióban már az eddig megszokott módon fog működni.

Gál Andi
Thursday, February 23, 2012 2:08:14 PM
Kérdezném újra,hogy van-e esély Törökbálinton az ADATA-n keresztül érkező laborleletek illesztésére? Jelenleg simán a hozott leletek közé kerül és nem ˝párosodik˝ a laboreredményekkel. Köszönöm.
ixszeged
Thursday, February 23, 2012 4:53:39 PM
Törökbálint wrote:

Kérdezném újra,hogy van-e esély Törökbálinton az ADATA-n keresztül érkező laborleletek illesztésére? Jelenleg simán a hozott leletek közé kerül és nem ˝párosodik˝ a laboreredményekkel. Köszönöm.

Ahhoz, hogy megvizsgáljuk az Önökhöz érkező ADATA leletek beemelésének lehetőségét, szükségünk lenne egy-két lelet fájlra a teszteléshez. Amennyiben ez megoldható kérem küldje el az infomix@infomix.hu e-mail címre.

Amennyiben további kérdése lenne forduljon hozzánk bizalommal.


infomix Kft. Szeged

szeged@infomix.hu

Gál Andi
Tuesday, February 28, 2012 12:19:30 PM
ixszeged wrote:

Törökbálint wrote:

Kérdezném újra,hogy van-e esély Törökbálinton az ADATA-n keresztül érkező laborleletek illesztésére? Jelenleg simán a hozott leletek közé kerül és nem ˝párosodik˝ a laboreredményekkel. Köszönöm.

Ahhoz, hogy megvizsgáljuk az Önökhöz érkező ADATA leletek beemelésének lehetőségét, szükségünk lenne egy-két lelet fájlra a teszteléshez. Amennyiben ez megoldható kérem küldje el az infomix@infomix.hu e-mail címre.

Amennyiben további kérdése lenne forduljon hozzánk bizalommal.

Elnézést,hogy ilyen sokára válaszolok,de a főnököm kórházba került,ezért a feje tetején áll minden. Kb. fél éve ( vagy régebben ) kértek már leletet tőlünk,és akkor küldtünk is.Sajnos újabbat nem tudok küldeni,mert akkor is az Önök segítségével ( sokadik próbálkozásra ) sikerült.

Varga Sándor
Tuesday, February 28, 2012 12:23:59 PM
Törökbálint wrote:

ixszeged wrote:

Törökbálint wrote:

Kérdezném újra,hogy van-e esély Törökbálinton az ADATA-n keresztül érkező laborleletek illesztésére? Jelenleg simán a hozott leletek közé kerül és nem ˝párosodik˝ a laboreredményekkel. Köszönöm.

Ahhoz, hogy megvizsgáljuk az Önökhöz érkező ADATA leletek beemelésének lehetőségét, szükségünk lenne egy-két lelet fájlra a teszteléshez. Amennyiben ez megoldható kérem küldje el az infomix@infomix.hu e-mail címre.

Amennyiben további kérdése lenne forduljon hozzánk bizalommal.

Elnézést,hogy ilyen sokára válaszolok,de a főnököm kórházba került,ezért a feje tetején áll minden. Kb. fél éve ( vagy régebben ) kértek már leletet tőlünk,és akkor küldtünk is.Sajnos újabbat nem tudok küldeni,mert akkor is az Önök segítségével ( sokadik próbálkozásra ) sikerült.

Ha elküldték, akkor a levelezésben meg fogjuk találni 🙂

Újra leellenőrizzük a formátumot. Ha jól emlékszem, akkor a budaörsi laborból kapják ezeket a leleteket.


Varga Sándor
Gál Andi
Tuesday, February 28, 2012 12:32:36 PM
vargas wrote:

Törökbálint wrote:

ixszeged wrote:

Törökbálint wrote:

Kérdezném újra,hogy van-e esély Törökbálinton az ADATA-n keresztül érkező laborleletek illesztésére? Jelenleg simán a hozott leletek közé kerül és nem ˝párosodik˝ a laboreredményekkel. Köszönöm.

Ahhoz, hogy megvizsgáljuk az Önökhöz érkező ADATA leletek beemelésének lehetőségét, szükségünk lenne egy-két lelet fájlra a teszteléshez. Amennyiben ez megoldható kérem küldje el az infomix@infomix.hu e-mail címre.

Amennyiben további kérdése lenne forduljon hozzánk bizalommal.

Elnézést,hogy ilyen sokára válaszolok,de a főnököm kórházba került,ezért a feje tetején áll minden. Kb. fél éve ( vagy régebben ) kértek már leletet tőlünk,és akkor küldtünk is.Sajnos újabbat nem tudok küldeni,mert akkor is az Önök segítségével ( sokadik próbálkozásra ) sikerült.

Ha elküldték, akkor a levelezésben meg fogjuk találni 🙂

Újra leellenőrizzük a formátumot. Ha jól emlékszem, akkor a budaörsi laborból kapják ezeket a leleteket.

A laborleleteket a Törökbálinti Tüdőgyógyintézetből kapjuk. Budaörsről csak szeretnénk leletet kapni,de ez más kérdés,NEM INFOMIX megoldásra vár!!! Az a Budaörsi EUROP MED hajlandóságán múlna!!!

Köszönjük a segítséget!

dr.mile.gyula@gmail.com
Wednesday, February 29, 2012 10:34:57 AM
Emedworks lekérdezésben megoldható egy adott beteg leleteinek adott időintervallumra történő lekérdezése ?
Similar Topics
Users browsing this topic