misidoki
Monday, March 11, 2019 10:43:15 AM
Sajnos nekem nincsen ilyen"NAV egyedi nyilvántartási számla lista" menűpont.Mi a teendőm?Sürgős!
csgyula
Monday, March 11, 2019 11:23:02 AM
Originally Posted by: misidoki 

Sajnos nekem nincsen ilyen"NAV egyedi nyilvántartási számla lista" menűpont.Mi a teendőm?Sürgős!

Tisztelt Dr. Úr!

Legyen szíves ellenőrizze, hogy a rendszer, menüpontok karb. üzem, üzem listák-jelentések menü alatt engedélyezve van-e a NAV egyedi nyilvántartási szám lista. Amennyiben nincs előtte kipipálva a négyzet legyen szíves pipálja ki és utána kattintson az ok gombra.

misidoki
Monday, March 11, 2019 5:18:15 PM
Nincs ilyen engedélyezhető menűpont itt.
MCsaba
Tuesday, March 12, 2019 7:53:47 AM
Originally Posted by: misidoki 

Nincs ilyen engedélyezhető menűpont itt.

Tisztelt Doktor Úr,

Kolléganőm rövidesen keresni fogja távelérési időpont egyeztetés céljából.

misidoki
Friday, August 16, 2019 8:58:23 AM
Egy könyvelő kifogásolta, hogy miért nem jelölöm meg a tárgyi adómentességemet az üzemorvosi számlánál,pedig az adózás szerint 2-es kat.vagyok,így be kellene jelölni.Sajnos,nem lehet a számlázásnál tárgyi adómentességet bejelölni, kérem javítani a programot. Köszönöm
palenkascs
Friday, August 16, 2019 9:43:20 AM
Originally Posted by: misidoki 

Egy könyvelő kifogásolta, hogy miért nem jelölöm meg a tárgyi adómentességemet az üzemorvosi számlánál,pedig az adózás szerint 2-es kat.vagyok,így be kellene jelölni.Sajnos,nem lehet a számlázásnál tárgyi adómentességet bejelölni, kérem javítani a programot. Köszönöm

Utána járok a kérdésnek, a válaszig szíves türelmét kérem, köszönöm!

palenkascs
Friday, August 16, 2019 3:02:20 PM
Originally Posted by: misidoki 

Egy könyvelő kifogásolta, hogy miért nem jelölöm meg a tárgyi adómentességemet az üzemorvosi számlánál,pedig az adózás szerint 2-es kat.vagyok,így be kellene jelölni.Sajnos,nem lehet a számlázásnál tárgyi adómentességet bejelölni, kérem javítani a programot. Köszönöm

Tárgyi adómentesség számlázási tételenként állítható be a következő módon;

Legyen szíves belépni a Számlázás menüpontba, pipálja ki/kezdje el a számla készítést, majd kattintson fent a 'Tételek' fülre.

Ezen a fülön lehet a már beállított számlázási tételeket módosítani, újakat felvenni.

A Tételek fülre kattintva Bal fent látja a tételek listáját, ezek karbantartása a tétel mezőn jobb egérgomb lenyomásával történik, majd bal egérrel kattintson a 'karbantartásra'. Itt a listában válassza ki a módosítani kívánt számla tételt, kiválasztást követően fent kattintson az 'Adat' fülre, és az Áfa kategória legördülő listában válassza ki az 'Adó M.' lehetőséget, ez jelenti a Tárgyi adómentességet. Kiválasztás után lépjen vissza a 'Lista' fülre és OK-val tárolja el a módosítást.

Ezt követően, ha a tételekből kiválaszt valamit, az a módosításoknak megfelelően automatikusan tárgyi adómentes áfa kategóriát kap, de természetesen a lenti táblázatban, ami a kiválasztott/számlázandó tételeket mutatja, utólag még bármit lehet módosítani.

misidoki
Monday, January 11, 2021 11:53:57 AM
Segítség! Azt jelzi ki a számlázásnál, hogy nem beküldött számlák vannak.Sehogyan sem tudom beküldeni ezeket.Mit kellene tennem? A többi számla simán elment.
Nagy Attila
Monday, January 11, 2021 1:03:10 PM
Originally Posted by: misidoki 

Segítség! Azt jelzi ki a számlázásnál, hogy nem beküldött számlák vannak.Sehogyan sem tudom beküldeni ezeket.Mit kellene tennem? A többi számla simán elment.

Távolival megnéztük és kiderült hogy az Online számla autentikációs adatokkal volt gond.

Ezek javítása után az online számlázás már fog működni.

misidoki
Monday, January 11, 2021 6:38:02 PM
Sjnos,nm működik.A jeszót nem taálta meg,csak tippelni tudok. Azonban az a gyanúm,az okozzaa hibát,hogy dec.31-el mgváltozott az adószámun, Áfa körbőlkiléptünk. Így jan 2-án még ünnepnapon a régi számlaszám volt érvényben, ezért ment jól a számlázás, jan. 5-n pedig már a megválozott volt érvéyben,középen az 1 számmal Lehet,hogy újra kellene regiszrálnom, de ezt egyedül nem tudom megoldan, ehhez kérek akár táveléréssel segítséget.Új ügyfélkapu jelszóm megvan.
Varga Sándor
Tuesday, January 12, 2021 7:25:34 AM
Originally Posted by: misidoki 

Sjnos,nm működik.A jeszót nem taálta meg,csak tippelni tudok. Azonban az a gyanúm,az okozzaa hibát,hogy dec.31-el mgváltozott az adószámun, Áfa körbőlkiléptünk. Így jan 2-án még ünnepnapon a régi számlaszám volt érvényben, ezért ment jól a számlázás, jan. 5-n pedig már a megválozott volt érvéyben,középen az 1 számmal Lehet,hogy újra kellene regiszrálnom, de ezt egyedül nem tudom megoldan, ehhez kérek akár táveléréssel segítséget.Új ügyfélkapu jelszóm megvan.

Kedves doktorúr,

kollégám keresni fogja, hogy megoldjuk.


Varga Sándor
misidoki
Tuesday, January 12, 2021 9:53:13 AM
Előre is köszönönm
Nagy Attila
Tuesday, January 12, 2021 11:17:04 AM
Originally Posted by: misidoki 

Előre is köszönönm

A távolit megbeszéltük.

misidoki
Wednesday, February 10, 2021 9:11:09 AM
Számlázó programom megint hibát jelez, úgy veszem észre, minden frissítés után ez előjön. Segítséget kérek.
K Bálint
Wednesday, February 10, 2021 9:29:07 AM
Originally Posted by: misidoki 

Számlázó programom megint hibát jelez, úgy veszem észre, minden frissítés után ez előjön. Segítséget kérek.

Tisztelt Doktor Úr,

Rövidesen keresni fogjuk távelérési időpont egyeztetés céljából.

misidoki
Wednesday, March 24, 2021 9:19:39 AM
Számlázó programom azóta sem működik, bár 2021. áp2 -án elküldött számláimról nem jelzett vissza,azok sem mentek át a NAV-hoz, ma ellenőríztettem. A rendszergazda is beállította, mindenkinek szerint működnie kellene, de nem megy át a NAV-hoz egy számla sem, és vissza is jelzi ezt.

Ezek után csak az Infomix rendszerhiába lehet a ludas, feladom, kérem vissza a befizetett számlázóra bekért befizetéseimet, és kénytelen leszek más számlázó programot választani.

Szégyen-gyalázat ez önöktől.

25 éve vagyok ügyfelük, ezt nem érdemeltem.

dr.Keresztes Mihály

Gabi
  • Gabi
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Wednesday, March 24, 2021 9:43:40 AM
Originally Posted by: misidoki 

Számlázó programom azóta sem működik, bár 2021. áp2 -án elküldött számláimról nem jelzett vissza,azok sem mentek át a NAV-hoz, ma ellenőríztettem. A rendszergazda is beállította, mindenkinek szerint működnie kellene, de nem megy át a NAV-hoz egy számla sem, és vissza is jelzi ezt.

Ezek után csak az Infomix rendszerhiába lehet a ludas, feladom, kérem vissza a befizetett számlázóra bekért befizetéseimet, és kénytelen leszek más számlázó programot választani.

Szégyen-gyalázat ez önöktől.

25 éve vagyok ügyfelük, ezt nem érdemeltem.

dr.Keresztes Mihály

Kedves Doktor Úr,

Kollegáim keresni fogják Önt, hogy kiderítsék mi okozza a problémát. Nyilvántartásunk szerint az utolsó alkalommal NAV autentikációs hiba volt Önnél, és a NAV felületére sem tudtunk bejelentkezni az Ön adataival. Abban maradtak a kollegámmal, hogy új jelszót igényel a NAV-tól s ha azzal is gond lesz, akkor jelzi nekünk.

A mostani hozzászólásával kapcsolatban, megtenné, hogy megírja nekünk pontosan mit jelez vissza a NAV? (miért nem fogadja be?). Ez alapján már tudnánk, milyen irányba keressük a hiba okát.

Borzasztóan sajnálom, hogy ilyen nehézségekkel kell szembenézni,megértem ingerültségét, s igyekszünk legjobb tudásunk szerint segíteni Önnek.

Együttműködését előre is köszönjük, és elnézést kérek az okozott kellementlenségért - akkor is ha nem feltétlenül mi okoztuk!

Üdvözlettel,

Géczi Gabriella

misidoki
Wednesday, March 24, 2021 10:22:16 AM
A NAV-nál most derült ki, hogy az elmult évben sem ment be egyetlen számlám sem, amit innen küldtem, és a NAV zerint csak a programozó tudná ezeket pótolni, ha meg csinálná a kommunikációt a számlázó programom és a NAv között.

Kellene csínálni egy próbát, amit a programozójuk küld be fiktív számláét, és addig javítani, míg a NAV-nál meg nem jelenik, ehhez készségesen megadom neki a NAVhoz szükséges belépésemet.

misidoki
Wednesday, March 24, 2021 11:46:31 AM
Ezt írja:Súlyos hiba jellege:MEMORY

A program befejeződik és a program állapot nem rögzítheti a lemezen,

C./Visualix/Visualix.exe

#43FRM számlaonline hibalista.Feltöltés,0

"Thereis not enoough memory to complet this operation"

Jelzem.ezt a programozó is meg tudja nézni a gépemen, ha kell neki.

misidoki
Wednesday, March 24, 2021 12:26:56 PM
Most nem enged számlázni, azt írja ki:Nincs kitöltve minden adat

pedig ki van töltve, mégsem engedi elküldeni.

K Bálint
Wednesday, March 24, 2021 12:45:16 PM
Originally Posted by: misidoki 

Most nem enged számlázni, azt írja ki:Nincs kitöltve minden adat

pedig ki van töltve, mégsem engedi elküldeni.

Kedves Doktor Úr

A péntekre egyeztetett távoli eléréssel a fent jelzett problémát is megnézzük.

Stein András
Friday, March 26, 2021 2:59:40 PM
Originally Posted by: misidoki 

Számlázó programom azóta sem működik, bár 2021. áp2 -án elküldött számláimról nem jelzett vissza,azok sem mentek át a NAV-hoz, ma ellenőríztettem. A rendszergazda is beállította, mindenkinek szerint működnie kellene, de nem megy át a NAV-hoz egy számla sem, és vissza is jelzi ezt.

Ezek után csak az Infomix rendszerhiába lehet a ludas, feladom, kérem vissza a befizetett számlázóra bekért befizetéseimet, és kénytelen leszek más számlázó programot választani.

Szégyen-gyalázat ez önöktől.

25 éve vagyok ügyfelük, ezt nem érdemeltem.

dr.Keresztes Mihály

Kedves Doktor Úr!

A távoli során kiderült, hogy a programba beírt online számla technikai adatok hibásak voltak. Új technikai felhasználó létrehozása után a programba az új adatok beírását követően már működött a számla küldése a NAV felé. A NAV online számla felületén pedig láthatóak is voltak a programban kiállított számlák.

misidoki
Monday, March 29, 2021 12:20:48 PM
Sajnos, ma megint azt jelzi,hogy nem ment egy csomó számla.Megnézi távolival?

Súlyos hiba: MEMORY lásd 439. hozzászólásom.

Similar Topics
Users browsing this topic