Varga Sándor
Thursday, January 21, 2021 11:26:37 AM
Originally Posted by: Éva1978 

Próbáltam, az oké, hogy kikerestem a szakrendelés mellé a 9 jegyű kódot az antsz oldaláról. De nem tudom jól értem-e. IxDokiban a kért vizsgálat irányához, illetve ha megnyitom a beutaló ablakot akkor az intézet kódhoz is ezt az "új" , Nálunk eddig nem használt kódot kell írni? Mert így pedig azt írja, hogy nem létező 9 jegyű intézetkód...

Kedves Rita,

A butalásnál, mint eddig is, a normál - OEP9 - kódot kell használni. Az EESZT feldolgozáshoz szükséges az ennek megfelelő ún. OTH9 kód, amit sok rendelése esetén az AEEK által adott törzs sajnos nem tartalmaz. visual Ixdoki esetén nem tud többet tenni, az ilyen rendelésekre beutalás esetén ezek a beutalók nem lesznek eBeutalók. Amint az AEEK elérhetővé tesz egy olyan törzset, amiben ezek a rendelések is benne vannak, úgy működni fog.


Varga Sándor
Éva1978
Wednesday, June 8, 2022 9:32:44 AM
Az EESZT panelben a lekérdezésben korábban időrendben visszafelé jelentek meg a dokumentációk,most viszont össze vissza.  Ezt hol tudom vissza állítani? Köszönöm szépen! 
Patkó Balázs
Wednesday, June 8, 2022 9:48:13 AM
Kedves Éva!

Az EESZT panelen ha az oszlopok fejlécére kattint akkor az adott oszlop szerint lesz növekvő vagy csökkenő sorrendben, attól függ milyen irányba áll a kis háromszög.

74

Click to View Image

Bogi
  • Bogi
  • Veterán (Szint 18)
Wednesday, September 21, 2022 8:10:29 AM
Érdeklődöm, hogy a felhőből, hogyan lehet visszavonni a beutalót?

Köszönöm

Bogi
  • Bogi
  • Veterán (Szint 18)
Wednesday, October 5, 2022 8:45:08 AM
A laborbeutaló az EESZT-ben úgy jelenik meg, hogy "útiköltség utalvánnyal". Tuti nem úgy írom. Lehetne ezen változtatni?
Bogi
  • Bogi
  • Veterán (Szint 18)
Wednesday, October 5, 2022 9:13:40 AM
Köszönöm, verzióváltással megoldódott, nemcsak a progamból, hanem az EESZT-ből is törlődik 👍
Bogi
  • Bogi
  • Veterán (Szint 18)
Wednesday, October 5, 2022 9:17:44 AM
Köszönöm, verzióváltással megoldódott, nemcsak a progamból, hanem az EESZT-ből is törlődik a beutaló 👍
dr.Kovács József
Tuesday, November 29, 2022 9:34:38 AM
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a háziorvosi ellátás ambuláns lapja felkerüljön az EESZT-be, hasonlóan egy szakorvosi lelethez? Úgy tudom jelenleg csak egy katalógus bejegyzés kerül fel.
dr.Kovács József
dr.Kovács József
Tuesday, November 29, 2022 9:45:38 AM
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a háziorvosi ellátás ambuláns lapja felkerüljön az EESZT-be, hasonlóan egy szakorvosi lelethez? Úgy tudom jelenleg csak egy katalógus bejegyzés kerül fel.
dr.Kovács József
MediAT
Tuesday, November 29, 2022 11:24:01 AM
Tisztelt Infomix!

Vasárnap otthon készült Covid gyorsteszt esetén nem engedi megtenni a fertőző beteg bejelentést. Megtettem az Oszírba közvetlenül, de jó lenne, ha működne közvetlenül a programból.

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Sári László
Tuesday, November 29, 2022 12:58:50 PM
Originally Posted by: dr.Kovács József 

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a háziorvosi ellátás ambuláns lapja felkerüljön az EESZT-be, hasonlóan egy szakorvosi lelethez? Úgy tudom jelenleg csak egy katalógus bejegyzés kerül fel.

Tisztelt dr.Kovács József!

Köszönjük észrevételét, de ezt még a fejlesztőknek át kell beszélni és a kérését rögzítettem ügyviteli rendszerünkbe.

palenkascs
Thursday, December 1, 2022 9:22:16 AM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Vasárnap otthon készült Covid gyorsteszt esetén nem engedi megtenni a fertőző beteg bejelentést. Megtettem az Oszírba közvetlenül, de jó lenne, ha működne közvetlenül a programból.

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Tudnunk, látnunk kellene, hogy pontosan lépésről lépésre mi történik és esetleg ki ír-e valamit a program a fertőző menü megnyitásakor, vagy a bejelentést követően.

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, legyen szíves keresni minket a 06 1 214 5063-as telefonszámunkon, vagy írjon emailt az infomix@infomix.hu email címre, ha esetleg kényelmesebb, adjon meg egy telefonszámot és egy napot/időpontot, amikor kereshetjük ezzel kapcsolatban, amikor az előtt a gép előtt űl, ahol a probléma van.

Köszönöm!

MediAT
Friday, December 2, 2022 8:04:33 AM
Tisztelt Infomix!

Azt írja ki, hogy a gyorsteszt dátuma nem megfelelő.

Üdvözlettel

Sziliné Ildikó

palenkascs
Friday, December 2, 2022 8:51:01 AM
Originally Posted by: palenkascs 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Vasárnap otthon készült Covid gyorsteszt esetén nem engedi megtenni a fertőző beteg bejelentést. Megtettem az Oszírba közvetlenül, de jó lenne, ha működne közvetlenül a programból.

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Tudnunk, látnunk kellene, hogy pontosan lépésről lépésre mi történik és esetleg ki ír-e valamit a program a fertőző menü megnyitásakor, vagy a bejelentést követően.

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, legyen szíves keresni minket a 06 1 214 5063-as telefonszámunkon, vagy írjon emailt az infomix@infomix.hu email címre, ha esetleg kényelmesebb, adjon meg egy telefonszámot és egy napot/időpontot, amikor kereshetjük ezzel kapcsolatban, amikor az előtt a gép előtt űl, ahol a probléma van.

Köszönöm!

Fertőző betegség bejelentése során, amennyiben van gyorsteszt, ellenőrzi annak dátumát, amit az OSZIR határoz meg, hogy mennyire lehet régebbi/korábbi mint a bejelentés dátuma, így ha ettlő jóval eltér, akkor nem engedi a bejelentést.

MediAT
Friday, December 2, 2022 9:05:03 AM
Hétfőn próbáltam legelőször, a teszt pedig vasárnapi volt, csak egy nappal korábbi.
MediAT
Wednesday, December 7, 2022 2:02:13 PM
Tisztlet Infomix!

2 napja egy kollégájuk hívott telefonon a fent említett problémával kapcsolatban, tegnapra volt egy időpontom távolira 11.30-ra (az önök kérésére), de nem hívott senki, egy óráig vártam.

Üdv, Sziliné

Sz. Tamás
Wednesday, December 7, 2022 2:54:12 PM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztlet Infomix!

2 napja egy kollégájuk hívott telefonon a fent említett problémával kapcsolatban, tegnapra volt egy időpontom távolira 11.30-ra (az önök kérésére), de nem hívott senki, egy óráig vártam.

Üdv, Sziliné

Tisztelt Sziliné!

Telefonos egyeztetés alapján kiderült, hogy félreértés történt az időponttal való egyeztetés során.

Jővőhétre volt ütemezve a távoli elérés. 

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

palenkascs
Friday, December 16, 2022 9:09:01 AM
Originally Posted by: palenkascs 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Vasárnap otthon készült Covid gyorsteszt esetén nem engedi megtenni a fertőző beteg bejelentést. Megtettem az Oszírba közvetlenül, de jó lenne, ha működne közvetlenül a programból.

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Tudnunk, látnunk kellene, hogy pontosan lépésről lépésre mi történik és esetleg ki ír-e valamit a program a fertőző menü megnyitásakor, vagy a bejelentést követően.

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, legyen szíves keresni minket a 06 1 214 5063-as telefonszámunkon, vagy írjon emailt az infomix@infomix.hu email címre, ha esetleg kényelmesebb, adjon meg egy telefonszámot és egy napot/időpontot, amikor kereshetjük ezzel kapcsolatban, amikor az előtt a gép előtt űl, ahol a probléma van.

Köszönöm!

Megvizsgáltuk az észrevételt; Fertőző betegség bejelentése esetén, ha azon rögzítésre kerül a Covid gyorsteszt, akkor az OSZIR csak úgy fogadja be a bejelentést a programtól, ha a bejelentés dátuma és a gyorsteszt dátuma azonos.

Users browsing this topic