MediAT
Monday, June 15, 2020 1:59:41 PM
Tisztelt Infomix!

Érdeklődni szeretnék, hol találom az Ixdoki programban az NRSZH beutalót? Adatlapok között nem lelem. Máshol kell keressem?

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Varga Sándor
Monday, June 15, 2020 2:58:45 PM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Érdeklődni szeretnék, hol találom az Ixdoki programban az NRSZH beutalót? Adatlapok között nem lelem. Máshol kell keressem?

Köszönöm

Sziliné Ildikó

Kedves Ildikó,

A Visualban a Napi tevékenység / Beutalás NRSZH menüpontban tud ilyet kitölteni.

Ha nem talál ilyen menüpontot, azt a Rendszer / Menüpontok karb. menüpontban tudja bekapcsolni.


Varga Sándor
Ilona
  • Ilona
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Tuesday, June 16, 2020 8:29:35 AM
Visualban nem sikerült se tegnap, se ma elküldeni a Táppénzes heti jelentést. Hiba 803 Megadott érvényesítőkód más. Újabb próbálkozás : Kassahiba. Köszönöm !
Ilona
  • Ilona
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Tuesday, June 16, 2020 8:38:59 AM
Originally Posted by: Ilona 

Visualban nem sikerült se tegnap, se ma elküldeni a Táppénzes heti jelentést. Hiba 803 Megadott érvényesítőkód más. Újabb próbálkozás : Kassahiba. Köszönöm !

Mielőtt a válasz megérkezne, sikerült elküldeni a jelentést, a hiba az volt, hogy kidobott az EESZT, újra indítással sikerült. 🙂

Ilona
  • Ilona
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Thursday, June 25, 2020 8:16:12 AM
IxDoki. TAJ szám véletlen a TAJ helyettesítő helyére lett beírva. Hogyan lehet azt onnan kitörölni ?

Köszönöm szépen a választ !

Varga Sándor
Thursday, June 25, 2020 8:28:55 AM
Originally Posted by: Ilona 

IxDoki. TAJ szám véletlen a TAJ helyettesítő helyére lett beírva. Hogyan lehet azt onnan kitörölni ?

Köszönöm szépen a választ !

Kedves Ilona,

állítsa át a TAJ típust 3-asra. OK-val tárolja a kartont. Majd nyissa meg újra, így a TAJ helyettesítő mező szerkeszthető lesz.


Varga Sándor
Ilona
  • Ilona
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Thursday, June 25, 2020 8:38:30 AM
Nagyon szépen köszönjük a gyors segítséget ! Leírása alapján sikerült a javítás ! Köszönjük szépen ! 🙂
Somogyi László
Thursday, June 25, 2020 10:52:49 AM
Sürgős segítség kellene a központból. Távoli. Ügyeletes nem tud többet segíteni.

Összedőlt az egész adatbázis. Ha valaki hozzáértő megszánna....

Hívom a mobilokat is de foglaltak!

Dr. Gáll Aranka körzete, 06-20/3938246

Varga Sándor
Thursday, June 25, 2020 11:05:42 AM
Originally Posted by: Somogyi László 

Sürgős segítség kellene a központból. Távoli. Ügyeletes nem tud többet segíteni.

Összedőlt az egész adatbázis. Ha valaki hozzáértő megszánna....

Hívom a mobilokat is de foglaltak!

Dr. Gáll Aranka körzete, 06-20/3938246

Hamarosan keressük


Varga Sándor
Somogyi László
Thursday, June 25, 2020 11:59:30 AM
Originally Posted by: vargas 

Originally Posted by: Somogyi László 

Sürgős segítség kellene a központból. Távoli. Ügyeletes nem tud többet segíteni.

Összedőlt az egész adatbázis. Ha valaki hozzáértő megszánna....

Hívom a mobilokat is de foglaltak!

Dr. Gáll Aranka körzete, 06-20/3938246

Hamarosan keressük

Köszönet Sári Lászlónak is. Úgy néz ki sikerült gyors távolival megoldani, megfésülni a kócos adatbázisokat.

Somogyi László
Thursday, June 25, 2020 12:12:45 PM
Csak van még egy problémám: nem kapok most Saml jegyet. Azonosít, kér, de nem kap.

1.149.0 verzió. Az előbb mikor 1.148.0-val próbáltuk egy fél órája, akkor még kapott a gép jegyet. Közben történt valami?

Somogyi László
Thursday, June 25, 2020 12:18:54 PM
Originally Posted by: Somogyi László 

Csak van még egy problémám: nem kapok most Saml jegyet. Azonosít, kér, de nem kap.

1.149.0 verzió. Az előbb mikor 1.148.0-val próbáltuk egy fél órája, akkor még kapott a gép jegyet. Közben történt valami?

Bocs, csak pánikolok, most már működik, kapott jegyet, én voltam türelmetlen ezek szerint...

MediAT
Monday, June 29, 2020 9:32:29 AM
Tisztelt Infomix!

A mai üzenetükhöz kapcsolódóan szeretnék kérdezni az elveszett Neak felhasználónévvel/jelszóval kapcsolatban.

A megadottak szerint próbálkoztam, de azt írta ki, hogy "Hibás e-mail-jelszó páros". Ezek után a leírtak szerint ellenőriztem mindkét helyen az e-mail címet. A Web/karbantartás/infomix kapcsolatoknál olyan e-mail cím volt megadva, ami doktor úr szerint sosem létezett(???), ezt átírtam, a másiknál (Rendszer/praxisadatok) jó volt a cím. Ezek után újrapróbálkoztam elfelejtett jelszó ügyben, de ugyanazt az üzenetet írja ki. Mit csináljak, hogy megoldódjon?

Segítségüket köszönöm!

Sziliné Ildikó

K Bálint
Monday, June 29, 2020 9:59:26 AM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A mai üzenetükhöz kapcsolódóan szeretnék kérdezni az elveszett Neak felhasználónévvel/jelszóval kapcsolatban.

A megadottak szerint próbálkoztam, de azt írta ki, hogy "Hibás e-mail-jelszó páros". Ezek után a leírtak szerint ellenőriztem mindkét helyen az e-mail címet. A Web/karbantartás/infomix kapcsolatoknál olyan e-mail cím volt megadva, ami doktor úr szerint sosem létezett(???), ezt átírtam, a másiknál (Rendszer/praxisadatok) jó volt a cím. Ezek után újrapróbálkoztam elfelejtett jelszó ügyben, de ugyanazt az üzenetet írja ki. Mit csináljak, hogy megoldódjon?

Segítségüket köszönöm!

Sziliné Ildikó

Szeretnénk kérni egy regisztrációs számot amit a help, névjegy ablakon a terméknél van írva, hogy segíthessünk.

Köszönöm

MediAT
Monday, June 29, 2020 12:56:46 PM
2342 van a termékhez írva a névjegy panelon. Ennyi elegendő?

Originally Posted by: K Bálint 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A mai üzenetükhöz kapcsolódóan szeretnék kérdezni az elveszett Neak felhasználónévvel/jelszóval kapcsolatban.

A megadottak szerint próbálkoztam, de azt írta ki, hogy "Hibás e-mail-jelszó páros". Ezek után a leírtak szerint ellenőriztem mindkét helyen az e-mail címet. A Web/karbantartás/infomix kapcsolatoknál olyan e-mail cím volt megadva, ami doktor úr szerint sosem létezett(???), ezt átírtam, a másiknál (Rendszer/praxisadatok) jó volt a cím. Ezek után újrapróbálkoztam elfelejtett jelszó ügyben, de ugyanazt az üzenetet írja ki. Mit csináljak, hogy megoldódjon?

Segítségüket köszönöm!

Sziliné Ildikó

Szeretnénk kérni egy regisztrációs számot amit a help, névjegy ablakon a terméknél van írva, hogy segíthessünk.

Köszönöm

K Bálint
Monday, June 29, 2020 1:30:19 PM
Originally Posted by: MediAT 

2342 van a termékhez írva a névjegy panelon. Ennyi elegendő?

Originally Posted by: K Bálint 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A mai üzenetükhöz kapcsolódóan szeretnék kérdezni az elveszett Neak felhasználónévvel/jelszóval kapcsolatban.

A megadottak szerint próbálkoztam, de azt írta ki, hogy "Hibás e-mail-jelszó páros". Ezek után a leírtak szerint ellenőriztem mindkét helyen az e-mail címet. A Web/karbantartás/infomix kapcsolatoknál olyan e-mail cím volt megadva, ami doktor úr szerint sosem létezett(???), ezt átírtam, a másiknál (Rendszer/praxisadatok) jó volt a cím. Ezek után újrapróbálkoztam elfelejtett jelszó ügyben, de ugyanazt az üzenetet írja ki. Mit csináljak, hogy megoldódjon?

Segítségüket köszönöm!

Sziliné Ildikó

Szeretnénk kérni egy regisztrációs számot amit a help, névjegy ablakon a terméknél van írva, hogy segíthessünk.

Köszönöm

Igen köszönöm, az előző telefonbeszélgetésre hivatkozva megnéztük a programban hol találja a NEAK felhasználónevet és elküldtük a programmal jelszót.

medicum
Monday, June 29, 2020 4:43:50 PM
Tisztelt Infomix csapat!

1. Van-e a Visual-X programban (vagy egyéb módon) lehetőség a beteg automatikus e-mail üzenetben való értesítésére, amikor felírjuk neki a gyógyszereket. Ha van, legyenek szívesek tájékoztatni róla, hogyan lehet használni.

Ha nincs, érdemes lenne beépíteni, mert a betegek nagy része nem tudja használni az ügyfélkaput, és így nem kapnak visszajelzést, amikor elküldjük a receptjeiket a felhőbe. Gyakran visszatelefonálnak, hogy elküldtük-e, mikorra lesz a patikában, stb.

Nagy segítség lenne.

2. Telefonon hogyan lehet Önöket elérni? Hetek óta próbálom a 2145063-t, sikertelenül.

Szükségem lenne telefonos segítségre is!

Üdvözlettel:

Dr. Spreitzer Sz.

Varga Sándor
Monday, June 29, 2020 6:22:41 PM
Originally Posted by: medicum 

Tisztelt Infomix csapat!

1. Van-e a Visual-X programban (vagy egyéb módon) lehetőség a beteg automatikus e-mail üzenetben való értesítésére, amikor felírjuk neki a gyógyszereket. Ha van, legyenek szívesek tájékoztatni róla, hogyan lehet használni.

Ha nincs, érdemes lenne beépíteni, mert a betegek nagy része nem tudja használni az ügyfélkaput, és így nem kapnak visszajelzést, amikor elküldjük a receptjeiket a felhőbe. Gyakran visszatelefonálnak, hogy elküldtük-e, mikorra lesz a patikában, stb.

Nagy segítség lenne.

2. Telefonon hogyan lehet Önöket elérni? Hetek óta próbálom a 2145063-t, sikertelenül.

Szükségem lenne telefonos segítségre is!

Üdvözlettel:

Dr. Spreitzer Sz.

Kedves doktorúr,

A visual fejlesztő eszköze sajnos csak 32 bites Microsoft alapú levelező klienssel működik stabilan, így a programból kiküldhető automatikus paciens értesítő sem készíthető el biztonsággal.

Javaslom próbálja ki az Ixnetet, abban nincs szükség ilyen levelező kliensre, önmaga tud email fiókokat kezelni, és a felírt receptekről, eBeutalókról email értesítést kiküldeni az ellátás tárolásakor.


Varga Sándor
MediAT
Monday, August 10, 2020 3:05:20 PM
Tisztelt Infomix!

Érdeklődnék, hogy a 44/2004 ESzCsM-rendelet utasítása alapján, hogyan tudom a programból kinyomtatni a felírt recepteket A/4-es lapra? Lehet-e menteni a dokumentumot, ahogy a járvány idején a táppénzes papírt?

Idéznék a rendeletből: "...egy közös fejléccel (beteg, intézmény, és orvos adataival), egy A4-es papírlapon több termék felírási igazolását is el lehet helyezni a fent említett rendelet mellékletében szereplő kötelező adattartalommal..."

Köszönettel:

Sziliné Ildikó

kantorm
Monday, August 10, 2020 3:14:18 PM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Érdeklődnék, hogy a 44/2004 ESzCsM-rendelet utasítása alapján, hogyan tudom a programból kinyomtatni a felírt recepteket A/4-es lapra? Lehet-e menteni a dokumentumot, ahogy a járvány idején a táppénzes papírt?

Idéznék a rendeletből: "...egy közös fejléccel (beteg, intézmény, és orvos adataival), egy A4-es papírlapon több termék felírási igazolását is el lehet helyezni a fent említett rendelet mellékletében szereplő kötelező adattartalommal..."

Köszönettel:

Sziliné Ildikó

Tisztelt Sziliné Ildikó!

Köszönjük érdeklődését. A hét vége felé fogunk publikálni újabb verziót a programjainkhoz, ezek tartalmazzák majd a rendelet miatt elvárt funkciókat is.

RSS üzenetben is fogunk küldeni előzetes információkat a felhasználóinknak, erre is érdemes figyelni.

Üdvözlettel,

infomix

MediAT
Tuesday, August 11, 2020 8:02:32 AM
És belefér a programfejlesztésbe (Visual Ixdoki), hogy legyen menthető a dokumentum pdf formátumban?

Köszönöm

Originally Posted by: kantorm 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Érdeklődnék, hogy a 44/2004 ESzCsM-rendelet utasítása alapján, hogyan tudom a programból kinyomtatni a felírt recepteket A/4-es lapra? Lehet-e menteni a dokumentumot, ahogy a járvány idején a táppénzes papírt?

Idéznék a rendeletből: "...egy közös fejléccel (beteg, intézmény, és orvos adataival), egy A4-es papírlapon több termék felírási igazolását is el lehet helyezni a fent említett rendelet mellékletében szereplő kötelező adattartalommal..."

Köszönettel:

Sziliné Ildikó

Tisztelt Sziliné Ildikó!

Köszönjük érdeklődését. A hét vége felé fogunk publikálni újabb verziót a programjainkhoz, ezek tartalmazzák majd a rendelet miatt elvárt funkciókat is.

RSS üzenetben is fogunk küldeni előzetes információkat a felhasználóinknak, erre is érdemes figyelni.

Üdvözlettel,

infomix

kantorm
Tuesday, August 11, 2020 9:11:18 AM
Originally Posted by: MediAT 

És belefér a programfejlesztésbe (Visual Ixdoki), hogy legyen menthető a dokumentum pdf formátumban?

Köszönöm

Originally Posted by: kantorm 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

Érdeklődnék, hogy a 44/2004 ESzCsM-rendelet utasítása alapján, hogyan tudom a programból kinyomtatni a felírt recepteket A/4-es lapra? Lehet-e menteni a dokumentumot, ahogy a járvány idején a táppénzes papírt?

Idéznék a rendeletből: "...egy közös fejléccel (beteg, intézmény, és orvos adataival), egy A4-es papírlapon több termék felírási igazolását is el lehet helyezni a fent említett rendelet mellékletében szereplő kötelező adattartalommal..."

Köszönettel:

Sziliné Ildikó

Tisztelt Sziliné Ildikó!

Köszönjük érdeklődését. A hét vége felé fogunk publikálni újabb verziót a programjainkhoz, ezek tartalmazzák majd a rendelet miatt elvárt funkciókat is.

RSS üzenetben is fogunk küldeni előzetes információkat a felhasználóinknak, erre is érdemes figyelni.

Üdvözlettel,

infomix

A most következő verzióba ez nem fog belekerülni, mivel még várunk a szabályozók által tervezett egységes formátumokra.

Megértését köszönjük!

Dr. Hanyecz Vince
Tuesday, August 18, 2020 9:45:23 AM
Nem kellene a Visualon alakítani, hogy a Mobil Tokennel is be lehessen jelentkezni?

Most személyi igazolvány nélkül nem fut le a bejelentkezés.

A Mobil Token leírása is lehetne kicsit "közérthetőbb".

Más, ha már írok: 15 hónapra is adható szakorv. javaslat jogszabály szerint, ezt is be lehetne építeni a programba.

Varga Sándor
Tuesday, August 18, 2020 10:06:31 AM
Originally Posted by: Dr. Hanyecz Vince 

Nem kellene a Visualon alakítani, hogy a Mobil Tokennel is be lehessen jelentkezni?

Most személyi igazolvány nélkül nem fut le a bejelentkezés.

A Mobil Token leírása is lehetne kicsit "közérthetőbb".

Más, ha már írok: 15 hónapra is adható szakorv. javaslat jogszabály szerint, ezt is be lehetne építeni a programba.

Kedves doktorúr,

A visual Ix rendszerekben, így a visual Ixdokiban is az 1.147.1 verziótól (2020.04.08-tól ) használható ez a belépési mód.

Az EESZT belépéshez tartozó beállítást az EESZT ablakon találja. Token, és MobilToken használata esetén is az ablak beállítások fülén a Felhasználónév melletti eSzemélyi mező előtti pipát kell kivenni.

UserPostedImage

A módosított beállítást a jobb alsó sarokban található Mentés gombbal kell tárolni.

A visual indításakor ilyen esetben nem a megszokott eSzemélyi bekérés jelenik meg az EESZT csatlakozáshoz, hanem az EESZT OTP kód megadása. A MobilToken alkalmazást használóknak a kód alatt található MobilToken opciót kell bekapcsolni.

UserPostedImage

Az okostelefonra telepített MobilToken alkalmazás által adott 6 jegyű kódot megadni, és az OK gombbal indítható az EESZT használat.

A 15 hónapos dátum választás kérést átadtam a fejlesztőinknek.


Varga Sándor
Dr. Hanyecz Vince
Wednesday, August 19, 2020 7:52:08 AM

A visual Ix rendszerekben, így a visual Ixdokiban is az 1.147.1 verziótól (2020.04.08-tól ) használható ez a belépési mód.

Köszönöm, kicsit röstellem, hogy nem jöttem rá, de hátha akadt akinek még új volt az információ.

Ezt csak egy telefonnal lehet használni? Tehát a saját és a nővér telefonján orvos jogosultsággal egyszerre nem lehet regisztrálni ugye?

Varga Sándor
Wednesday, August 19, 2020 8:03:23 AM
Originally Posted by: Dr. Hanyecz Vince 

A visual Ix rendszerekben, így a visual Ixdokiban is az 1.147.1 verziótól (2020.04.08-tól ) használható ez a belépési mód.

Köszönöm, kicsit röstellem, hogy nem jöttem rá, de hátha akadt akinek még új volt az információ.

Ezt csak egy telefonnal lehet használni? Tehát a saját és a nővér telefonján orvos jogosultsággal egyszerre nem lehet regisztrálni ugye?

Kedves doktorúr,

én úgy tudom egy telefont tud csak mobil token alkalmazással használni, de javaslom kérdezze meg az AEEK-et.


Varga Sándor
MediAT
Wednesday, August 19, 2020 4:32:39 PM
Csak egy telefont lehet regisztrálni, de azt bármikor lehet módosítani.

Originally Posted by: vargas 

Originally Posted by: Dr. Hanyecz Vince 

A visual Ix rendszerekben, így a visual Ixdokiban is az 1.147.1 verziótól (2020.04.08-tól ) használható ez a belépési mód.

Köszönöm, kicsit röstellem, hogy nem jöttem rá, de hátha akadt akinek még új volt az információ.

Ezt csak egy telefonnal lehet használni? Tehát a saját és a nővér telefonján orvos jogosultsággal egyszerre nem lehet regisztrálni ugye?

Kedves doktorúr,

én úgy tudom egy telefont tud csak mobil token alkalmazással használni, de javaslom kérdezze meg az AEEK-et.

misidoki
Monday, August 24, 2020 9:19:03 AM
Egy számlám nem ment be a NAV-nak, függő tételként maradt. Hol kell beküldenem, illetve mit kell bekapcsolnom, hogy bemenjenek a számláim?
Stein András
Monday, August 24, 2020 9:48:49 AM
Originally Posted by: misidoki 

Egy számlám nem ment be a NAV-nak, függő tételként maradt. Hol kell beküldenem, illetve mit kell bekapcsolnom, hogy bemenjenek a számláim?

Távolival megnézve a problémát kiderült, hogy nem futott a kommunikáció és nincsenek beírva a programba a technikai adatok. Megbeszéltük ennek igénylését és, hogy hová kell őket beírni.

misidoki
Monday, August 24, 2020 10:16:43 AM
Sajnos, a könyvelőm sem informatikus, nem tudja, hogyan és hol kell igényelni.Ehhez kérek segítséget, leírást.
Similar Topics
Users browsing this topic