palenkascs
Wednesday, February 8, 2023 12:32:33 PM
Originally Posted by: Bakos J 

Originally Posted by: Bakos J 

Originally Posted by: Bakos J 

T. Infomix!

Bosszantó problémába futottunk a napokban. Egy betegemnek lecserélték a javaslatos gyógyszerét. Tehát volt érvényes javaslata egy gyógyszerre, de nem kellett már neki tovább szedni. Szerettük volna ezt levenni a terápiás lapról, de hiába pipáltuk be a nem szedi négyzetet, a gyógyszer fent maradt a terápiás lapon. Már érvénytelenítettük a javaslatot is, de semmi változás. Ez ma már a második betegnél van így. Jó lenne ezt javítani, mert 1 hónap múlva már nem fogjuk tudni, hogy melyik javaslatos gyógyszert kell szednie a betegnek.

Üdvözlettel: dr Bakos János

Tisztelt Infomix!

Alábbi levelet írtam február 2.-án, de semmilyen választ nem kaptam. Azóta 4 újabb betegnél tapasztaltuk ezt a problémát, egyszerűen nem tudjuk törölni a terápiás lapról a már nem szedett javaslatos gyógyszereket. Kérem csináljanak valamit, mert ennyi beteget már nem tudunk fejben tartani, hogy ki melyik gyógyszert nem szedi.

Üdvözlettel: dr Bakos János

Tisztelt Infomix!

Fent leírt problémára azt a választ kaptuk, hogy majd a hó végi verzió javítja. Van egy betegünk akinek a szakorvosi javaslatos gyógyszereket továbbra sem tudjuk nem szedi-re állítani, illetve másnál is jelentkezik szórványosan ez a probléma. Rendszert még nem találtunk benne, hogy miért.

Üdvözlettel: Dr Bakos

 

Távoli eléréssel újra átnéztük és megbeszéltük az észrevételt, 3.29.0 verzióban lesz javítva, addig szíves türelmüket kérem, köszönöm!

palenkascs
Thursday, February 9, 2023 9:22:24 AM
Originally Posted by: Bakos J 

T. Infomix!

Küldtem e-mailt a szegedi Labor körlevelével kapcsolatban.

Röviden: A labor ez év jun 30. után csak az intézeti 9 jegyű kód ÉS a SZTE "Ellátó kódja" feltüntetése mellett fogadja el a labor beutalókat. (SZTE esetén ez 520221)

Mellékesen a labor által megadott 9 jegyű kód (001 087 500) nem szerepel az Ixnet intézeti törzsében.

Ez ügyben kellene majd valamit tenni.

Üdvözlettel: Dr Bakos János

 

Egyeztettünk a laborral a labor beutalót érintő kérdés ügyében;

Kérésük Az, hogy a 064425020 OEP9 kódú intézet legyen kiválasztva a labor kérés során és az legyen összerendelve a 001087500 kóddal.

Ez az összerendelés már elérhető rendszereinkben, így ennek alapján Önöknek csak annyi a tennivaló, hogy a 064425020 kódú intézetet válasszák labor kérés során, így az automatikusan beküldésre kerül az EESZT-be.

Az összenrendelés az alábbi képen látható (labor kérésen a pici eeszt logóra húzva az egeret mutatja a program, hogy mely oep9 kódú intézethet milyen oth9 kód van társítva):

80

Click to View Image

Amennyiben szeretnének/szeretnénk tökéletesen biztosak lenni abban, hogy jó az értelmezés és a működés is, kérem egy fent leírt módon kiadott, EESZT-be küldött labor beutalót követően keressék fel a labort és kérdezzenek rá, hogy ez így számukra megfelelő-e.

Az EESZT-be történő küldést Ön is tudja ellenőrizni, mégpedig úgy, hogy miután EESZT kapcsolat mellett letárolt egy ilyen laborkérést, akkor a EESZT panelen pöttyözze be a 'BEU' lehetőséget, majd kérdezze le, és ha ott megjelenik a laborkérés, akkor azt már a labor is láthatja és tudja kezelni:

79

Click to View Image

 

MediAT
Thursday, February 9, 2023 12:53:55 PM
Tisztelt Infomix!

A héten helyettesítjük a másik gyerekkörzetet, akik az influenza heti jelentésre kötelezettek. Úgy látom, influ jelentést nem lehet csak ambuláns betegekről küldeni? Csak ha belekerülnek a mieink is? Nem látok ilyen választási lehetőséget.

Üdvözlettel:

Sziliné

Sz. Tamás
Thursday, February 9, 2023 1:03:32 PM
Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A héten helyettesítjük a másik gyerekkörzetet, akik az influenza heti jelentésre kötelezettek. Úgy látom, influ jelentést nem lehet csak ambuláns betegekről küldeni? Csak ha belekerülnek a mieink is? Nem látok ilyen választási lehetőséget.

Üdvözlettel:

Sziliné

Tisztelt Sziliné!

Ambuláns páciensekről és praxisbeli páciensekről lehet, külön csak ambulás páciensekről nem.

Ha másik praxis pácienseit szeretné lejelenteni, akkor az Influenza heti jelentés ablak bal felső sarkában található Praxis lenyíló választékból ki tudja választani a jelentendő praxist, és el tudja készíteni a jelentést.

Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

Bakos J
  • Bakos J
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Thursday, February 9, 2023 1:17:03 PM
Originally Posted by: palenkascs 

Originally Posted by: Bakos J 

T. Infomix!

Küldtem e-mailt a szegedi Labor körlevelével kapcsolatban.

Röviden: A labor ez év jun 30. után csak az intézeti 9 jegyű kód ÉS a SZTE "Ellátó kódja" feltüntetése mellett fogadja el a labor beutalókat. (SZTE esetén ez 520221)

Mellékesen a labor által megadott 9 jegyű kód (001 087 500) nem szerepel az Ixnet intézeti törzsében.

Ez ügyben kellene majd valamit tenni.

Üdvözlettel: Dr Bakos János

 

Egyeztettünk a laborral a labor beutalót érintő kérdés ügyében;

Kérésük Az, hogy a 064425020 OEP9 kódú intézet legyen kiválasztva a labor kérés során és az legyen összerendelve a 001087500 kóddal.

Ez az összerendelés már elérhető rendszereinkben, így ennek alapján Önöknek csak annyi a tennivaló, hogy a 064425020 kódú intézetet válasszák labor kérés során, így az automatikusan beküldésre kerül az EESZT-be.

Az összenrendelés az alábbi képen látható (labor kérésen a pici eeszt logóra húzva az egeret mutatja a program, hogy mely oep9 kódú intézethet milyen oth9 kód van társítva):

80

Click to View Image

Amennyiben szeretnének/szeretnénk tökéletesen biztosak lenni abban, hogy jó az értelmezés és a működés is, kérem egy fent leírt módon kiadott, EESZT-be küldött labor beutalót követően keressék fel a labort és kérdezzenek rá, hogy ez így számukra megfelelő-e.

Az EESZT-be történő küldést Ön is tudja ellenőrizni, mégpedig úgy, hogy miután EESZT kapcsolat mellett letárolt egy ilyen laborkérést, akkor a EESZT panelen pöttyözze be a 'BEU' lehetőséget, majd kérdezze le, és ha ott megjelenik a laborkérés, akkor azt már a labor is láthatja és tudja kezelni:

79

Click to View Image

 

Tisztelt Infomix!

Annyit szeretnék ehhez hozzátenni, hogy ne próbálja meg senki társítani a két kódot, mert nem fog sikerülni. Ugyanis a megadott kód (064 425 020) már eleve társítva van a hivatalos kódtörzsben a 001087500 OTH9-hez!

Amúgy ezt ki is írja a program, ha valaki próbálkozna.

Üdvözlettel: Dr Bakos  

 

dr. Szemerédi László
Thursday, February 9, 2023 3:15:02 PM
Tisztelt Infomix!

Ha e-beutalót írok, sikeresen felküldésre kerül, a BEU-ablakban látszik a beutaló és benne látszik az ellátásom naplószáma. Ugyanakkor a felküldött beutalón nem látszik a naplószám, csak az e-beutaló EESZT-azonosítója. Hiába nyomtatta ki a beteg, ott sem látszik. Mifelénk naplószám nélkül nem fogadják el.

Mit lehet tenni?

Köszönettel:

dr. Szemerédi lászló

Sz. Tamás
Thursday, February 9, 2023 3:30:33 PM
Originally Posted by: dr. Szemerédi László 

Tisztelt Infomix!

Ha e-beutalót írok, sikeresen felküldésre kerül, a BEU-ablakban látszik a beutaló és benne látszik az ellátásom naplószáma. Ugyanakkor a felküldött beutalón nem látszik a naplószám, csak az e-beutaló EESZT-azonosítója. Hiába nyomtatta ki a beteg, ott sem látszik. Mifelénk naplószám nélkül nem fogadják el.

Mit lehet tenni?

Köszönettel:

dr. Szemerédi lászló

Tisztelt dr. Szemerédi László!

Az OKFŐ szigorúan, csak úgy fogad be beutalókat, hogy annak adattartalma tartalmazza a naplószámot is. Ahogy említette, EESZT-ből visszakérdezve látszik is. 

De, hogy mi jelenik meg az ügyfélkapun a pácienseknek, arra semmilyen ráhatásunk sincs.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

Böjtösné Judit
Friday, February 10, 2023 7:42:58 AM
Tisztelt Infomix!

Az indikátorok kapcsán lenne kérdésem. A CV szűréshez a laboreredményeket csak akkor húzza be a rendszer, ha kézzel külön beírom. Lesz-e arra mód a jövőben, hogy az érkeztetett leletekből ez automatikusan bekerüljön a helyére, vagy mostantól ezt manuálisan is rögzítenem kell?

Válaszukat köszönöm

Böjtösné Judit

MediAT
Friday, February 10, 2023 8:23:06 AM
Kedves Tamás!

Ez gondolom, csak abban az esetben működik, ha a két praxis adatbázisa közös szervergépen tárolódik? Mi ambulánsként felvesszük a mi gépünkbe a másik praxisbéli gyerekeket, így ez a javasolt megoldás nem kivitelzhető.

Akkor megmondom a járványügynek, hogy csak közös listát tudok küldeni.

Köszönöm.

Sziliné Ildikó

Originally Posted by: Sz. Tamás 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A héten helyettesítjük a másik gyerekkörzetet, akik az influenza heti jelentésre kötelezettek. Úgy látom, influ jelentést nem lehet csak ambuláns betegekről küldeni? Csak ha belekerülnek a mieink is? Nem látok ilyen választási lehetőséget.

Üdvözlettel:

Sziliné

Tisztelt Sziliné!

Ambuláns páciensekről és praxisbeli páciensekről lehet, külön csak ambulás páciensekről nem.

Ha másik praxis pácienseit szeretné lejelenteni, akkor az Influenza heti jelentés ablak bal felső sarkában található Praxis lenyíló választékból ki tudja választani a jelentendő praxist, és el tudja készíteni a jelentést.

Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

Sz. Tamás
Friday, February 10, 2023 8:27:51 AM
Originally Posted by: Böjtösné Judit 

Tisztelt Infomix!

Az indikátorok kapcsán lenne kérdésem. A CV szűréshez a laboreredményeket csak akkor húzza be a rendszer, ha kézzel külön beírom. Lesz-e arra mód a jövőben, hogy az érkeztetett leletekből ez automatikusan bekerüljön a helyére, vagy mostantól ezt manuálisan is rögzítenem kell?

Válaszukat köszönöm

Böjtösné Judit

Tisztelt Böjtösné Judit!

A szűréseknél ami szűrést elvégzett azt ki kell pipálni, és az jelentőik le a B300-as jelentésben, hogy elvégezték. Bármilyen olyan laborvizsgálat, ami kell egy indikátor elszámolásához, az a labor által elküldött jelentésből kerül elszámolásra.

Dolgozunk azon, hogy segítsük a munkájukat. Jelenleg az EESZT-be PDF formátumban lehetséges a laborok által feltölteni, ezek sajnos nem strukturált adatok, amit be lehetne emelni értékként a programba, így ha a labornak nincs másfajta kommunikációs csatorna, ahonnan strukturált adatokat lehet kinyerni, addig kézzel lehet beírni.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

 

Sz. Tamás
Friday, February 10, 2023 8:31:40 AM
Originally Posted by: MediAT 

Kedves Tamás!

Ez gondolom, csak abban az esetben működik, ha a két praxis adatbázisa közös szervergépen tárolódik? Mi ambulánsként felvesszük a mi gépünkbe a másik praxisbéli gyerekeket, így ez a javasolt megoldás nem kivitelzhető.

Akkor megmondom a járványügynek, hogy csak közös listát tudok küldeni.

Köszönöm.

Sziliné Ildikó

Originally Posted by: Sz. Tamás 

Originally Posted by: MediAT 

Tisztelt Infomix!

A héten helyettesítjük a másik gyerekkörzetet, akik az influenza heti jelentésre kötelezettek. Úgy látom, influ jelentést nem lehet csak ambuláns betegekről küldeni? Csak ha belekerülnek a mieink is? Nem látok ilyen választási lehetőséget.

Üdvözlettel:

Sziliné

Tisztelt Sziliné!

Ambuláns páciensekről és praxisbeli páciensekről lehet, külön csak ambulás páciensekről nem.

Ha másik praxis pácienseit szeretné lejelenteni, akkor az Influenza heti jelentés ablak bal felső sarkában található Praxis lenyíló választékból ki tudja választani a jelentendő praxist, és el tudja készíteni a jelentést.

Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

Tisztelt Sziliné!

Igen, ez abban az esetben lehetséges ha közös adatbázisban vannak a másik háziorvossal, ha nem, akkor az ön adatbázisában ezek a páciensek ambulánsként szerepelnek, csak úgy tudja leadni. 

De ha a másik praxisban van helyettesített jogú belépése, és ott is dolgozik, akkor a helyettesített belépéssel szintén el tudja készíteni a más praxsiba tartozó jelentést.

Üdvözlettel:

Sz. Tamás

MediAT
Friday, February 10, 2023 9:41:11 AM
Nem, nincs hozzásférés a másik praxis gépéhez. Ezek szerint nincs megoldás erre a problémára. Akkor szeretném kérni fejlesztésben ennek a megoldását, hogy legközelebb ne legyen gond.

Köszönöm szépen

Sziliné Ildikó

Sooky Barna dr.
Saturday, February 11, 2023 4:20:56 PM
Üdvözlet !

Munkánkat jelentősen tudná gyorsítani az email-s igazolás küldés lehetősége , néhány verzióval ez előtt megjelent az aláíráskép scannelésének lehetősége , azzal nem történt semmi változás, akkor azt a választ kaptam, hogy aláírási tanúsítvánnyal működik csak...   nem kis utánajárással megszereztem.. beillesztettem... de még mindig nem történik semmi csak egy hibaüzenet ...

 

Sooky Barna dr.
Saturday, February 11, 2023 4:22:03 PM
Dr.Ghanem Niyaz
Saturday, February 11, 2023 6:10:06 PM
Szia ! 

Hol sikerült és mennyiért a digitális aláírást ? 

Üdv.

Ghanem Niyaz

Dr.Ghanem Niyaz
Saturday, February 11, 2023 10:02:29 PM
Szia ! 

Hol sikerült és mennyiért a digitális aláírást ? 

Üdv.

Ghanem Niyaz

Sooky Barna dr.
Monday, February 13, 2023 6:47:00 AM
Szia ! 

e-szigno   (E-szigno.hu)  Bronz fokozatú szoftveres aláírói tanúsítvány  33E huf /év 

De nem 2 kattintás... véleményem szerint feleslegesen bonyolúlt az igénylés folyamata ..

palenkascs
Wednesday, February 15, 2023 7:30:37 AM
Originally Posted by: Sooky Barna dr. 

Szia ! 

e-szigno   (E-szigno.hu)  Bronz fokozatú szoftveres aláírói tanúsítvány  33E huf /év 

De nem 2 kattintás... véleményem szerint feleslegesen bonyolúlt az igénylés folyamata ..

Távoli eléréssel megvizsgáltuk az észrevételt, ami során sajnos nem derült ki, hogy pontosan mi a porléma oka, így fejlesztő kollégák bevonásával folytatjuk a munkát, megoldásig/visszajelzésig szíves türelmét kérem, köszönöm!

pheni
  • pheni
  • Haladó (Szint 10)
Wednesday, February 15, 2023 7:51:58 AM
Kedves Szerkesztők!

Az igazolás e-mail-ben történő küldésekor hiába jelölöm be az "Aláírás nélküli nyomtatvány" jelölőt, nem tünteti fel az igazoláson, hogy aláírás nélkül is érvényes.

Kérem javítását.

Köszönöm előre is!

dr. Szemerédi László
Wednesday, February 15, 2023 8:21:53 AM
T Infomix!

Ha adott betegnél magamnak írtam egy emlékezetőt (pl. szövettant megbeszélni v. alvási apnoe - leletet kérjek stb ), azt az "allergia" rubrikába írtam, mert az mindig megjelenik az ellátásnál.

Mi a legjobb helykihasználás miatt a napi ellátás ablakot maximálisra nyújtjuk, így az infolap vagy egyedi üzenet v. postit nem látszódnak. Ugyanakkor pl. a jelzőadat vagy a vélemény ablakot sosem használom, az mindig üres.

Jó lenne, ha adott betegnél a beírt adatokat automatikusan mindig láthassam, külön kattintgatás, ablakelőhozás nélkül. Van-e most erre valami egyéb lehetőség, vagy maradjak az allergia-ablaknál?

Kösdzönettel:

dr. Szemerédi László

kleh
  • kleh
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Wednesday, February 15, 2023 9:40:00 AM
Ezért könyörgök én is már 10 éve....de hiába. Én az allegiás rubrikával úgy jártam, hogy beírtam emlékeztetőnek, hogy ne kapjon jogsit az illető - lett belőle olyan balhé....mert rajta maradt a beutalókon. 

Én már nem is erőltetem ezt a témát mert nincs érdek abban hogy részünkre ebben segítsenek. És sajnos az indikátoros előadásban is ehangzott hogy nem teszik átírhatóvá egyik rubrikát sem - a jelzőadatot kértem, de a pár felhasználó miatt aki tényleg használja nem módosítanak. Nem lesz hova írjunk, hogy az indikátorokat tudjuk figyelni (beírnám, Hba1c kell mert cukorbeteg - mert az  látnám minden megnyitásnál). De ebben sem láttam érdemi nagy erőlelépést. Majd ha nem lesz pénz, nézegethetjük egymást.... Egy kinyújtott, jól látható felületet használunk mi is, nincs idő ide oda a háttrérbe kattingatni....Na elmondtam és támogatom az előttem hozzászóló kollégát. Kovács-Kléh László, Ecser.

palenkascs
Wednesday, February 15, 2023 10:59:59 AM
Originally Posted by: dr. Szemerédi László 

T Infomix!

Ha adott betegnél magamnak írtam egy emlékezetőt (pl. szövettant megbeszélni v. alvási apnoe - leletet kérjek stb ), azt az "allergia" rubrikába írtam, mert az mindig megjelenik az ellátásnál.

Mi a legjobb helykihasználás miatt a napi ellátás ablakot maximálisra nyújtjuk, így az infolap vagy egyedi üzenet v. postit nem látszódnak. Ugyanakkor pl. a jelzőadat vagy a vélemény ablakot sosem használom, az mindig üres.

Jó lenne, ha adott betegnél a beírt adatokat automatikusan mindig láthassam, külön kattintgatás, ablakelőhozás nélkül. Van-e most erre valami egyéb lehetőség, vagy maradjak az allergia-ablaknál?

Kösdzönettel:

dr. Szemerédi László

Ablak/menü méretéből adódóan a legtöbb - Ön által is felsorolt - lehetőség kizárásra került, ami megoldást jelentene, így még talán a Páciens Kartonján rögzíthető Egyedi üzenet megoldását javasoljuk, ami pont úgy jelenik meg, mint a kartonon felvitt Allergia tartalma (képernyőn Bárhova mozgatható, karbantartható szöveg).

Tegyen egy próbát erre, szerintem - és bízom benne- , hogy segíteni fog;

Nyissuk meg az érintett páciens kartonját, majd kattintsunk fent az 'Egyéb' fülre és a karton bal alsó részében írjuk be a mindig látni kívánt szöveget az 'Egyedi üzenet' mezőbe, végezetül pedig alatta pipáljuk ki, hogy 'kiemelkedően fontos'. (A 'kiemelkedően fontos' pipálás fogja a képernyőn megjeleníteni az egyedi üzenet tartalmát) és a zöld pipa segítségével zárjuk be a kartont:

81

Click to View Image

A megjelenő mozgatható szövegre jobb egér kattintással (fontos pontosan valamely betűre kattintani) beállíthatjuk a szöveg színét, méretét és betűtípusát. 

 

palenkascs
Wednesday, February 15, 2023 11:05:59 AM
Originally Posted by: pheni 

Kedves Szerkesztők!

Az igazolás e-mail-ben történő küldésekor hiába jelölöm be az "Aláírás nélküli nyomtatvány" jelölőt, nem tünteti fel az igazoláson, hogy aláírás nélkül is érvényes.

Kérem javítását.

Köszönöm előre is!

Kedves Pheni!

Az Ön által említett beállítás ('Aláírás nélküli nyomtatvány') azt a célt szolgálja, hogy beállítás/pipálás esetén az igazolás nem fog aláírás részt tartalmazni (aláírás és bélyegző szöveg, orvosnév, pecsétszám, erre a célra kipontozott rész).

MediAT
Wednesday, February 15, 2023 11:10:33 AM
Mi ezt megoldottuk azzal, hogy az igazolás szövegébe írtuk bele kiegészítésként ezt a szöveget.

Originally Posted by: palenkascs 

Originally Posted by: pheni 

Kedves Szerkesztők!

Az igazolás e-mail-ben történő küldésekor hiába jelölöm be az "Aláírás nélküli nyomtatvány" jelölőt, nem tünteti fel az igazoláson, hogy aláírás nélkül is érvényes.

Kérem javítását.

Köszönöm előre is!

Kedves Pheni!

Az Ön által említett beállítás ('Aláírás nélküli nyomtatvány') azt a célt szolgálja, hogy beállítás/pipálás esetén az igazolás nem fog aláírás részt tartalmazni (aláírás és bélyegző szöveg, orvosnév, pecsétszám, erre a célra kipontozott rész).

Dr. Juhász Hanna
Thursday, February 23, 2023 9:31:37 AM
Tisztelt Infomix!

2 javaslatom lenne:

1, egyeztettem az OKFŐ-vel és azt mondták, hogy a gyermekorvosi praxisokban a szoros praxisközösségben elszámolható a 64-es tevékenység (Vérnyomáspercentil dinamika ellenőrzése) ha a program kiszámolja a vérnyomás percentilt. Nem lenne lehetséges, hogy ha a program kiszámolja ezeket az adatokat, akkor automiatikusan el is számolja ezt a tevékenységet?

2, Lehetne arra mód, hogy a praxisközösségben használatos kérdőívek pdf formátumban kinyomtathatóak legyenek?

Köszönettel

Dr. Juhász Hanna

Bakos J
  • Bakos J
  • Veterán (Szint 20 - Max)
Thursday, February 23, 2023 10:14:42 AM
Originally Posted by: pheni 

Kedves Szerkesztők!

Az igazolás e-mail-ben történő küldésekor hiába jelölöm be az "Aláírás nélküli nyomtatvány" jelölőt, nem tünteti fel az igazoláson, hogy aláírás nélkül is érvényes.

Kérem javítását.

Köszönöm előre is!

Ez valószínűleg azért van, mert jelen pillanatban aláírás nélkül az igazolás nem érvényes. Hiába is írjuk bele. Egyes oktatási intézményekkel személyes megállapodás alapján előfordulhat, hogy elfogadják az e-mail-es igazolást az orvos e-mail címéről, de ez rajtuk áll. A hivatalos a valamilyen formában aláírt. (fizikálisan vagy digitálisan)

Üdvözlettel: dr Bakos János

Sári László
Thursday, February 23, 2023 3:44:59 PM
Originally Posted by: Dr. Juhász Hanna 

Tisztelt Infomix!

2 javaslatom lenne:

1, egyeztettem az OKFŐ-vel és azt mondták, hogy a gyermekorvosi praxisokban a szoros praxisközösségben elszámolható a 64-es tevékenység (Vérnyomáspercentil dinamika ellenőrzése) ha a program kiszámolja a vérnyomás percentilt. Nem lenne lehetséges, hogy ha a program kiszámolja ezeket az adatokat, akkor automiatikusan el is számolja ezt a tevékenységet?

2, Lehetne arra mód, hogy a praxisközösségben használatos kérdőívek pdf formátumban kinyomtathatóak legyenek?

Köszönettel

Dr. Juhász Hanna

Tisztelt Dr. Juhász Hanna!

1. A vérnyomáspercentilt már mások is kérték, a fejlesztés elkészültével egy verzióváltással lesz kiküldve mindenkinek. De a praxisközösséggel nincs összekötve, ezért a praxisközösség tevékenységet egyenlőre nem fogja automaikusan bejelölni, ezt a kérést továbbítom a fejlesztőknek.

2. A Praxisközösség kérdőívek menü jobb oldalán van egy OKFŐ szakmai anyagok gomb, arra kattintva bejön az OKFŐ oldala és az ott megtalálhatóak a kérdőívek pdf pormátumban.

Dr. Juhász Hanna
Friday, February 24, 2023 12:55:41 PM
Tisztelt Sári László!

Köszönöm a válaszát. Az lenne a pontos kérdésem, hogy a már kitöltött és elmentett kérdőívet hogyan tudnám exportálni a programból, több pánciensemnek mikor kitöltöm az SDQ kérdőívet utána a következő ellátó kérné, egyelőre csak a képernyőt kifotózva tudtuk tovbbküldeni.

Köszönettel

Juhász Hanna

Sári László
Friday, February 24, 2023 1:37:48 PM
Originally Posted by: Dr. Juhász Hanna 

Tisztelt Sári László!

Köszönöm a válaszát. Az lenne a pontos kérdésem, hogy a már kitöltött és elmentett kérdőívet hogyan tudnám exportálni a programból, több pánciensemnek mikor kitöltöm az SDQ kérdőívet utána a következő ellátó kérné, egyelőre csak a képernyőt kifotózva tudtuk tovbbküldeni.

Köszönettel

Juhász Hanna

Tisztelt Dr. Juhász Hanna!

Jelenleg nincs mód a kitöltött kérdőívek kinyomtatására/exportálására, de más felhasználó is kérte már, ezért fel van véve a fejlesztendő feladatok közé.

Dr. Szél Edit
Wednesday, March 1, 2023 11:50:53 AM
Az infolap bal felső sarkában levő gyógyszerelés táblázat oszlopai közé be lehetne tenni a felírt mennyiséget is? Egyébként nagyon jól használható, jól variálható 👌